Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Már régebb ota ismerjuk egymást. egyszer joba voltunk egyszer nem én viszont belészerettem ezt tudja is. oktober legelejétol szenvedek mert nem vagyunk beszélo viszonyban bár ennek nem tudom mi az oka. szokunk hazafelé egyutt buszozni és nagyon kellemetlen érzés. probáltam már hogy más srácokkal talákozok hátha elfelejtem de eddig nem sikerult. Mikor egyutt utazunk haza, hazajovok leulok és már bogok is...

valakinek nincs otlete hogy mit csináljak hogy ne szenvedjek már?

16L 19F



2013. nov. 22. 13:58
 1/3 errre ***** válasza:
a buszon sincs semmilyen kommunikáció?
2013. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs...nem áll velem szoba..
2013. nov. 22. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem telt el még elég idő és erre az is rátesz egy lapáttal, hogy minden nap látod.
2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!