Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a pasim nem akarja elmondani a "világnak" hogy járunk?

Figyelt kérdés
Csak egy barátjának mondta el meg a családjának, és mivel azt mondta hogy tartsuk titokban ezért én is csak a legjobb barátnőmnek és a szüleimnek mondtam el. Amikor kijöttem tőlük akkor egy másik barátnőm is látta ahogy megcsókol, és én eljövök. Szóval aki fontos az tudja. Nem arra gondolok hogy azonnal ki a facebook-ra hogy kapcsolatban, de azért megtudhatná a többi ember mert én szeretném ha vele látnának.
2013. nov. 22. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én a helyedben meggondolnám hogy biztos szeret-e..

én mindig kirakom/kiraktam hogy kapcsolatban..

nemrég volt egy vitám ilyen miatt a barátnőmmel

2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért?Dicsekedni akarsz vele?Vagy miért fontos,hogy a nem közeli ismerősök is tudják?
2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kell a világnak tudni róla?!
2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De-de, te erre gondolsz. Te rögtön büszkélkedni akarsz vele, villogni mindenki előtt. Nem feltétlen tudatosan érzed így, inkább a tudatalattiból jön ez.
2013. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most azért vagy vele mert szereted vagy azért mert mutogatni akarod másoknak? És semmi nincs, normális, nem kell ezt szétkürtölni.
2013. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan az számít, hogy a hülye facebook.com-on mi van, vagy mi nincs kiírva? Elképesztő...
2013. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Én nagy ívben szarnék rá, hogy kinek akarja elmondani vagy kinek nem. Az a fontos, hogy szeressen.
2013. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert "Az emberek leszarják, hogy Quentin vagy Montargis-ból"


A világban sokkal inkább ezt a szájízt váltjátok ki(ezért nagydobra verni egyrészt perverz, másrészt nem érdemes):


"Elveszítettem a munkámat - szar érzés

A legjobb voltam abban, amit csináltam - szar érzés, na…

A haverom is elveszítette az állását - ez már jobb érzés,

A szomszéd nője viszont talált állást - ez megint szar érzés

Nyaralni mennek - szar érzés, na…

Ha bárki a környezetemben autót vesz - szar érzés

De ha csak az órájába vesz új gombelemet, az is k**** szar érzés, na…

A haveromat dobta a csaja, tudom - szar érzés, igen

De azért ez legalább mégiscsak jó érzés, na…"


Idézet innen: Belga - Dilettánc

2013. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Am biztos vagyok benne hogy szeret csak nem annyira vagyunk fb posztolgatók hogy kirakunk minden olyat ami az elmúlt egy órában történt. Nem dicsekedni akarok, hanem egyszerűen elmondani még pár lényeges embernek mert így csak egy kettőnek tudom elmondani hogy milyen jó a vele töltött idő, meg hogy mit csináltunk és ezt is csak személyesen külön-külön. Én csak azt szeretném hogy boldogok legyünk és kész. Dicsekvés... hát jó nem akarok vele dicsekedni, csak az egyik barátnőm régen szerelmes volt a barátomba, és szerintem még most is az. Tudom hogy nem állhat közénk csak egyszerűen meg akarom neki mutatni hogy én vagyok ott ahol ő szeretett volna lenni. Jó tudom hogy eléggé köcsög mondat volt, de ezen már beszélgettem a barátommal és hülyeségbél elhívnánk valahová hogy lássuk az arcát ahogy féltékenykedik meg ilyenek. Szóval vele egy véleményen vagyunk (annyira sosem bírtuk a csajt :D )
2013. nov. 22. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"... egyszerűen meg akarom neki mutatni hogy én vagyok ott ahol ő szeretett volna lenni..."


Innentől kezdve szerintem felejtsd el még azt is, hogy ide kiposztoltad a sz_ros, képmutató kérdésed. Szánalmas.

2013. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!