Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi lehet most, mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet most, mit akarhat tőlem? Lent

Figyelt kérdés
van egy srác akivel 5-6 alkalommal találkoztunk, és legutóbb meghívott magukhoz.filmet néztünk és beszélgettünk csak. tök jól elvagyunk, amikor találkozunk akkor elég sok időt együtt vagyunk. viszont úgy egyáltalán nem közeledik felém...elköszönésnél is mindig csak 2 puszi arcra aztán szia. mit akarhat??vagy nem akarja elsietni a dolgokat? én 16 ő 19
2013. nov. 22. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedveled?

Ő tett olyan dolgokat amiből az jön le hogy kedvel?

Ha a 2. a válasz Nem akkor nem biztos hogy kedvel esetleg csak dugna 1 jót...

Ha a válasz Igen akkor és az 1. kérdésre is akkor mutasd neki hogy te is kedveled őt és akkor jobban fog közeledni..

2013. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is tapasztaltam hasonlót. adj neki egy jó nagy puszit az arcára, és köszönd meg szexin a meghívást, az elég ahhoz hogy bátorságot kapjon, találkáról találkára egyre intimebben köszönd meg neki, és közeledj. te elkezdted, ő most meggyőződött és most majd ő is közeledni fog. hajrá!
2013. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem csak gheci luzer.mas csavo mar megb*szott volna.az is lehet h homokos...
2013. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem azért kicsit rajtam is múlik hogy kerül e sor intim dologra:DDD
2013. dec. 30. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!