Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok vagy szimplán idióta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 1 fiú aki 3éve tetszik egy suliba járunk 4.oszt. óta e legjobb haverom nekem 5.be tetszett meg. Volt 1 barátnője de szörnyű kapcsolatuk volt. Aztán 1 héttel ezelőtt szakítottak..a barátnőimnek olyanokat mondott mikor rolam kérdezték(nem én küldtem őket!) hogy jo csaj vagyok szép és talán össze jönne velem. Jó aztán mult héten mondta el a tesója nekem hogy most év elején szerelmes volt belém és még mindíg szeret és az a legjobb hogy év elején mondtam el neki mit érzek. A kérdésem ami miatt írok:Nem értem miért szórakozik akkor velem mert hogy azóta sem járunk és kerek perec megmondta hogy ő most kiélvezi hogy szingli. Jó vágom hogy most szakítottak és én ezt tiszteletben tartom de ha állítólag szeret miért helyezi elém a suli 7.dikes ku*áit..(8.dikosok vagyunk)?? velem van baj én csinálok rosszul valamit? Azon is gondolkodtam talán hagyom az egészet szorakozzon mással...Mit tegyek?
2013. nov. 22. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a különbség?
2013. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!