Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton elégedetlen vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 17. 2 éve vagyunk együtt.

Nagyon sok fiú tetszett nekem a barátom előtt, de egyik se jött össze. Utána már nagyon csalódott voltam, hogy senkinek se kellek, nem vagyok olyan, mint a többi lány...így hát amikor a barátom elkezdett udvarolni, egyből azt éreztem, ÖSSZE KELL jönnöm vele. Belső megérzés volt. Ahogy alakultak a dolgok, egyre jobban feszültebbnek éreztem magam, de nem törődtem vele. Összejöttünk, de nem voltam szerelmes, és külső vonzalom sem volt. Amikor elhatároztam, hogy szakítok, nem ment. Ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban azt éreztem, hogy lelkileg le vagyok kötve, nem lehetek szabad, és elmartam a barátokat. A barátommal viszont nagyon jóba lettünk, ő lett a legjobb barátom, és egyre közelebb lettem hozzá, de nem volt ez szerelem. Utána pedig pánikos félelem lett úrrá rajtam a barátom miatt. Azt éreztem, ha elveszítem, meghalok, nincs tovább. Pár hónap telt el ebben az állapotban. Utána rájöttem, hogy ez nem jó. Elkezdődött az iskola, és többször is felmerült bennem, hogy szakítok, de rájöttem, hogy nagyon szeretem őt. Ugyanakkor meg bennem van egy érzés, hogy nem bírom ezt a kapcsolatot, sok nekem a leterhelés, az, hogy átkell mennem hozzá, meg ilyenek. Ugyanakkor meg aztis érzem, hogy ha elveszítem nincs tovább, nincs értelme az életemnek. Volt, hogy összevesztünk, és teljesen szétestem, azt éreztem nem tudom folytatni a dolgokat. Nem tudok szakítani mert szükségem van rá!!!! Az ölelésére, a személyiségére....mert az ilyen JÓ ember kincs, mint aki ő.

Mi lehet velem??????? Megakarom becsülni!!! De ez a rossz érzés nem hagy békén, olyan, mintha nem lenne motivációm(tény, hogy lelki gondokkal is küszködöm). A barátom meg közölte, hogy velem letudná élni az életét.

Megbolondultam?:( Nem akarom elveszteni, de nem értem mi van velem.


2013. nov. 22. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"sok nekem a leterhelés, az, hogy átkell mennem hozzá, meg ilyenek"


Amíg ez is benned van, addig nem ő az igazi. Kár erőltetni ezt. Csak meg akarod győzni magadat, hogy szereted szerelemmel (inkább csak emberileg szereted), mert bűntudatod van. De ez nem szerelem.

2013. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És így mit tudok csinálni?:( Tudom, hogy ezt nekem kellene tudnom, de muszáj segítséget kérnem.

Egyszerűen ha lemondja a találkozást, akkor meg azt érzem, hogy végem, hiányzik, és nem lehetek vele....

Tény, hogy nem szerelem, de annyira szeretem emberileg, hogy nem akarom elveszíteni..:( Tény az is, hogy győzködöm magam..

2013. nov. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!