Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 2 ember teljesen egyforma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember teljesen egyforma, gondolkodásra, véleményre, szinte mindenben, az jóra vezet vagy rosszra hosszútávon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem unalmas lehet...
2013. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jóra. A veszekedések az eltérések miatt lesznek, a sok veszekedésből előbb-utóbb pedig szakítás lesz.
2013. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy lenne közös témájuk de szerintem egy idő után unalmas lenne hogy mindenben ugyanaz a véleményük
2013. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan abba a tévhitbe ringatják magukat,hogy ellentétek vonzzák egymást. Igen, de csak rövid ideig. Hosszútávon mindig azok a boldogabbak, akik hasonló lelkivilágúak, hasonló dolgok érdeklik őket, hasonló az értékrendjük.
2013. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rövid és hosszútávon is csak az vezet jóra,hogyha 2 ember teljesen egyforma gondolkodásra,véleményre,szerintem!:)


„Mi lehet kellemesebb, mint egy olyan barát, akivel úgy mersz beszélgetni, mint önmagaddal?”


Ez esetben nem csak barát....de a lényeg ugyanaz.

2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4es, sokan pedig azt hiszik, ha vannak veszekedések, azok vezetnek szakításhoz.

Pedig az egymást nem megértés, nem szeretés vezethet ahhoz.

ha akármekkora gondok is vannak, de szeretik egymást, a kapcsolat mindent kibír.

2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

de van egy olyan része is, hogy, az egyik fél úgy látja nem jó a kapcsolat ezért meg azért és szakítsunk. A másik is így látja, szakítsunk.


De mivan ha a másik fél nem ugyanolyan és nem ért egyet és azt mondja a-a! Nem az a probléma hanem ez meg ez és szerintem meg lehet oldani így mweg úgy.


Szóval az a hasonlóság ne legyen mindenben hasonlóság! bizonyos szintig legyenek hasonlóak, de ne mindenben.

2013. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a gondolkodásmódjuk és a véleményük egyforma az jó.


De ha már az ízlés , a mentalitás, is ugyanolyan az halál unalmas lenne.

2013. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A teljes egyformaság tényleg nem jó, sajnos tapasztalat, első kapcsolat, súlyos tanulság.

Egyszerűen annyira egyformák voltunk hogy szinte feloldódott az önálló személyiségünk. Én is azt mondom, hogy kell pár dolog amiben ugyanaz a szemléletmód megvan, de a teljes egyformaság hosszútávra nem jó :(

2013. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!