Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább, hogyan segíthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés

„Párommal” fél éve vagyunk együtt. Vannak árnyékos részek a kapcsolatunkban. Nincs túl a múltján, ami visszahúzza őt. El-el gondolkozok, hogy van e értelme küzdeni a saját párommal szemben. Tudnék én valahogy segíteni? Volt valaki ilyen helyzetben? Ha igen, mit lehet tenni?


Az árnyékos részek különböző "kis" botlások, mint megcsalás, veszekedés stb stb. A nincs túl a múltján leginkább a megszokásokhoz való ragaszkodás és az emlékek "elengedése". (Hangsúlyoznám, hogy nem azt akarom, hogy elfelejtse.)



2013. nov. 22. 16:26
 1/1 anonim válasza:
Ö csalt meg téged?Én voltam hasonló helyzetben,hagyd ott ha te vagy az áldozat..Csak így jöhet rá hogy szeret és nem akar elveszíteni és így letudja zárna az előző kapcsolatát.Ne félj,légy bátor!!!Sok szerencsét.
2013. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!