Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves, huszonéves lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves, huszonéves lányok, ti hova jártok ismerkedni, bulizni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kávéház, koncert, néhanapján sportmeccsek. A koncert a nyerő, bár aki asszertív, annak "nincs határ" ismerkedésben.
2013. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kávéházban ismerkedni? érdekes, amúgy a tizen-huszonéves korosztály alatt mondjuk a 16-25 re gondoltam :) én kávéházakban nem nagyon látok túl sok korombeli lányt.
2013. nov. 22. 16:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ez is érdekes a kedves válaszolótól, hogy ilyen helyekre megy "ismerkedni". Általában titeket hordába verődve látni, 4-5 fős csoportokban röhögtök, visítoztok, és mindenkit fikáztok. Csak egy kérdés, hogyan várnátok el, hogy egy töknormális srác megismerkedjen veletek?
2013. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3-as win!:)
2013. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem lehet általánosítani, rengeteg szép, okos, vonzó és intelligens lány van ebben a korosztályban.
2013. nov. 22. 17:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Puszi a pocidra, hármas.

Oszt' mi van, ha közöm sincs az átlaghoz? Saját véleményt írtam le, próbáltam segíteni valamelyest a kérdezőnek, udvariasan, lehetőleg barátságosan, de azért az én k'va anyámat, nem igaz? Szó sincs róla, hogy vérre menő eszmecserét akarok folyatni veled, rád hagyom. De köszönöm a megszavazott bizalmat, így látatlanban.

2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A "puszikádat" inkább letörlöm, megvagyok nélküle is. Ja, és nem általánosítás, aranyom, sok-sok helyen megfordultunk már a kulturált (kiemelem: KULTURÁLT) baráti társaságommal, és felettébb érdekes, hogy mi nem üvöltözünk, nm őrjöngünk, nem hangoskodunk, nem feltűnősködünk, félhangosan, művelten kortyolgatjuk az italainkat, és magunkban szörnyülködünk azon, hogy milyen ostoba, visongó rinyák vesznek körbe bennünket, mindenhol. Mindenhol. A kulturáltabb helyeken is azt vesszük észre, hogy a nők szeretik felhívni magukra a figyelmet egy-egy hangos, idétlen felröhögéssel, de nem ritka az az eset sem, hogy a 3-4 asztallal odébb lévő muffokat halljuk, hog hogy b__szott ki a volt barátjával, és annak a barátnője mekkora k__rva stb. Egy mosolyra, egy kedves köszönésre, alapvető kezdeményezésre sem replikáznak semmit, mert ilyenre is volt számtalan példa. Felesleges lenne sorolnom az összes rossz tapasztalatot rólatok, kedves "ismerkedni vágyó hölgyekről"... Egyszerűen siralmasak vagytok.
2013. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És megpecsételed az egész női nemet. Esélyt sem adva. Egy kalap alá sorolva mindenkit.


Nem fogok neked replikázni, de még csak visszaugatni sem, ellenkezni foggal-körömmel. Meg van a saját indokod. Mindenkinek szabad saját véleményt alkotni.

Egészségedre.

2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"És megpecsételed az egész női nemet."

A női nem összes negyedével még nem volt dolgom. A tapasztaltakról beszélünk, te magad terjeszted ki minden nőre, logikai bukfenc. Sajnállak.


"Esélyt sem adva."

Nem szoktam magam olyan szituációkba helyezni, ahol nekem bármiféle esélyt kéne adjak bárkinek is. Az esélyeket én magam keresem, de mint írtam is, borzalmas a felhozatal.


"Egészségedre."

Köszönöm, megvan, most indulok kocogni, jössz egy körre?

2013. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
összes egyedével* - picit elírtam :)
2013. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!