Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működne így a továbbiakban is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne így a továbbiakban is?

Figyelt kérdés

14 évesen összejöttem egy lánnyal, több mint 5 éve együtt vagyunk. Nekem ő volt az első mindenben. Nagyon szeretem őt. Ennek ellenére, mégis úgy gondolom, hogy pont emiatt, hogy ilyen korán megismerkedtem vele, nem 'éltem ki' igazán magamat. Soha nem voltam más lánnyal együtt és ez valahogy nagyon hiányzik, konkrétan az, hogy nem tudom, hogy mással mégis milyen lenne (gondolok itt mindenre). Pont emiatt történt egy-két olyan dolog aminek nem feltétlen kellett volna, amiről ő mellesleg nem is tud. (félreértés ne essék szex nem volt, csak egy kis kavarás..).

Az évek alatt, nagyon jóba lettek a szüleim az ő szüleivel, én is jóban vagyok velük. Mégsem tudom azt, ha később össze is költőznénk, meg házasodnánk ... gyerek stb. mégis hogyan működne a kapcsolatunk. (sokan mondták, hogy mivel túl korán jöttünk össze, emiatt hamar válás lesz a vége).

Úgy érzem, hogy hiányzik az igazi 'fiatal korom'.


Értelmes válaszokat légyszi!


2013. nov. 23. 08:55
 1/2 errre ***** válasza:

ha meg majd eldobod, majd sírhat a szád utána..

majd vissza akarod sírni magad..

majd mutasd meg a barátnődnek, mit írtál ide.biztos örülni fog neki.


szerintem hagyd ott, nem érdemli meg, hogy aljas legyél a háta mögött.

2013. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16éves korom otta ismerem a párom (nekem mindenbe ő volt az első) és neki is jó pár dologba én voltam az első! és 8év van köztünk. Nem éltem ki magam úgy mond,és nem is akarom! a szeretsz valakit nem arra gondolsz hú nem buliztam,nem huzztam meg 5millió pinát!

Te ezek szerint nem szereted ha erre gondolsz!

2013. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!