Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kikerülni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerülni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

25 voltam, mikor az első barátnőmmel találkoztam. Igen, addig nem volt senki, még ha próbálkoztak is lányok, féltem. Ennek van gyerekkori története meg a saját hanyagságom, de annyit nem szeretnétek olvasni... :)

Szóval összejöttem a lánnyal, teljesen beleszerettem, aztán a lány előjel nélkül dobott, csúnyán. Volt egy fél év letargikus szünet, nem is érdekelt senki, semmi. Aztán rájöttem ennek így mennyire nincs értelme és változtatni kell valamit. Elkezdtem ismerkedni, gyorsan össze is jöttem egy lánnyal, akivel el is vesztettem a szüzességem. Nem voltam belé szerelmes és nem így akartam férfivá lenni, de megtörtént. Kiderült róla nem sokkal később, hogy nem független, így hát vele is vége lett. Az azóta eltelt 3 hónapban legalább 10 lánnyal volt minimum csók, de egyikkel sem érzem azt mint amit legelőször éreztem és ez megijeszt. Ugyanazt a kedvességet, törődést, érzelmet látszólag megadom nekik is, de idebent tudom, hogy nem valódi és egyszerűen nem működik. Ők meg odáig vannak ezért a figyelmességért és állandóan azt hallgatom milyen ritka az ilyen pasi manapság. Én meg szakítok velük, mert nem megy, nem tudom őket tovább átverni.

Iszonyú rossz érzés ez így, hogy nem tudok kialakítani egy normális, stabil kapcsolatot, ahol mindketten jól érezzük magunkat.


2013. nov. 23. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
és mi volt az a gyerekkori történet?
2013. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mindenáron azt az érzést keresed,amit legelőször éreztél és ha nincs meg egyből, akkor hagyod az egészet. Ne keresd ennyire, tisztázd a másik féllel,hogy nem feltétlenül komoly kapcsolatot szeretnél, csak ismerkedni és hagyni a dolgokat alakulni. Légy nyitott, és hirtelen azon kaphatod magad, hogy hoppá, "beleszerettem". :)
2013. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

csúnyán szoktak rám nézni ha ilyeneket mondok de ez sajna így működik:


Ha szakítás után fájdalom ér és ezzel a fájdalommal nem sírsz eleget (még akkor is ha fiú vagy sőt...) akkor "eldugulhatnak" az érzelmeid azaz érzelmi blokk keletkezhet.


A másik probléma mentális. Az elme elkezd védekezni a fájdalom ellen és úgy védekezik ellene hogy visszatartja az érzelmeket minthogy ez váltotta ki a fájdalmat. Ez pedig mentális blokk.

Erre van egy zseniális magyar megoldás. Ha érdekel priviben elmondom.

2013. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!