Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire "ciki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "ciki" ebben a korban, ha a lány két évvel idősebb? :S (kérlek csak normális válaszokat írjatok, én se szoktam szemétkedni másokkal.! )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok eddig mindíg az 1-3 évvel idősebb pasik jöttek be exem is 3 évvel volt idősebb nálam (7hónapos kapcsolat volt), most viszont van egy 13éves srác, akivel nagyon jól elvagyunk tényleg nagyon aranyos, amikor rossz kedvem van, mindig felvidít. Beleszerettem és amikor megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője azt mondtam neki, hogy igen. Viszont én tetszettem már vele egy idős fiúknak, ők tényleg csak menőzni akartak, de ő nem olyan velem és már eddig is nagyon kedves volt velem...


(A válaszaitokat előre is köszönöm, további szép napot mindenkinek!;) )


2013. nov. 23. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nem rég még illegális volt


ma már nem az! Meg aztán a fiúk megrontását nem is szokták olyan súlyosan büntetni mint a lányokét de mondom ma ez már legális!


A fiú meg egy életre hálás lesz neked ha beavatod a rejtelmekbe! :DDDD

2013. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 13 éves fiúk általában sokkal éretlenebbek, mint a 15-18 évesek. De nem ismerjük azt a fiút, lehetséges, hogy ő pont a kivétel.
2013. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Szerintem mind1 hogy a fiú mennyire éretlen.

a legtöbben még 16 éves korukban is éretlenek egy kapcsolatra de valahol el kell kezdeni és tapasztalatokat kell szerezni.

Ha jól kijönnek akkor sztem OK a dolog.

2013. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hallottam már hasonló esetről ...máig is együtt vannak már vagy 8éve
2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)


((Rájöttem, hogy volt ott egy szóismétlés, amiatt pedig elnézést kérek! ^^'))

2013. nov. 24. 09:50
 6/6 Everybody07 válasza:
Szerintem nem ciki amúgyis ha te szereted akkor mit számít mások véleménye? :o meg tesóm is járt már nála 2-évvel fiatalabbal szóval nem ez nem ciki :)
2013. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!