Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A múltkor írtam sms-t a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor írtam sms-t a volt barátom, hogy van-e kedve összefutni. Visszahívott, es furcsán viselkedett, miért? (tovább lent! )

Figyelt kérdés

én sms-t írtam neki, ő erre felhívott (sose szokott sms-re felhívni), azzal az ürüggyel vagy okkal, hogy ki vagyok. privát számon hívott. lehetséges, hogy nem jelezte volna ki a számomat neki? (akkor nem tudott volna felhívni. ismeretlen számot nem lehet felhívni, csak olyat, ha ki van írva.) vagy kijelezte, de csak a számot és nem a nevemet, ami azt jelenti, hogy kitörölt? (szoktam neki írni néha, minek törölt volna ki? ha akarna, ezzel még nem tudna letiltani...)

amikor fölvettem, kérdezte, hogy ki vagyok, elmondtam, kiderült, hogy ő kicsoda (mivel hogy privát számon hívott, nem tudtam még a hangjából sem megítélni, hogy kicsoda, csak sejtettem), azután viccelődött velem, szóval annyira nem utálhat, hogy kitöröljön, de lehet, hogy ezt csak én képzelem bele. megkérdeztem, hogy akkor most ráér-e vagy sem, mire ő azt válaszolta, hogy már majdnem otthon van. mondtam neki, hogy fél óra alatt simán visszaérne oda, ahova megbeszéltük a talákát (volt odáig egy órája). erre ő azt mondta, hogy apukája beszélni akar vele, mert hogy valami gond van vele (a volt barátommal). ezután hagytam őt, sok sikert kívántam neki es letettem.

szerintetek miért viselkedett így? egy fiú miért viselkedne így? tényleg kitörölte a számom, és amiatt hívott vissza, vagy ez csak egy ürügy volt, hogy felhívhasson? ha az utóbbi lenne, akkor miért utasította volna vissza a találkát?

előre is köszi a válaszokat! :)



2013. nov. 23. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek akarsz az exeddel találkozgatni?
2013. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert jóban vagyunk, és mert néha kedvem támad látni őt.
2013. nov. 23. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Kitörölt, és a számodat fejből meg nem tudta. Ennyi, ne kombinálj. Nem akar tőled semmit, ezért törölt ki és viselkedett flegmán.
2013. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ex pasival nem találkozunk! nem beszélünk, stb... hagyd már békén, csak jót röhög, hogy még mindig rá vagy akaszkodva! keress már mást, és zaklasd azt! biztos kitörölte, mert nem érdekled! és ahogy olvastam, le is akar koptatni! felejtsd el, ez a vonat már elment! Akkor is keresni fogod, ha lesz új barátnője??? Akkor te leszel a szánalmas ex-barátnő, csak szólok előre.
2013. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van már csaja. Kitörölte a számod ennyi. Lehet ő is ott volt mellette. Smsnél miért ne írná ki a számod? Lerázott. Hagyd békén szerintem, mert magad égeted.
2013. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom valami gyerek pasiról lehet szó 1x 2x éves:D csak szórakozik veled , jól mondta valaki elöttem az egyik válaszoló ex pasival nem szabad foglalkozni! egyszer már nem ment vele akkor nem is fog ,én is tapasztaltam már igaz én pasi vagyok de az mind1, amúgy is csak akkor keresnek az ex pasik amikor nincs kit dugniuk ,nem értem miért alázkodik meg ennyi csaj? szó szerint le kell szarni az ilyen pasikat
2013. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg még annyi hogy sms-nél mindig van számkijelzés:)
2013. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs barátnője, lehetetlen, nem az a típus (nálam jött rá). nem akarok vele újra összejönni, csak látni szeretném. bár akkor nem kellett volna feltegyem ezt a kérdést. még magamat sem értem. Elnézést kérek!
2013. nov. 23. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj ez a nálad jött rá. Vagy csak te azt hiszed. Túl magabiztos vagy ...
2013. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
régebb óta ismerem őt! van alapja, hogy ezt mondjam róla.
2013. nov. 23. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!