Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megelégelte h csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megelégelte h csúnyán viselkedtem vele és visszaéltem a szeretetével. Egyszerűen nem érdekeltem tovább. kibékültünk. Megígértem, h olyan leszek mint a kapcs. Elején. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
félek h ha még 1 vita lenne megint elővenné ezt az arcát, és én ezt nem tudnám elviselni,h ilyen legyen mint legutóbb. azt mondja szeret és nem lesz többet csak változzak, legyek olyan mint akibe beleszeretett. félek h ezek után fölénybe érzi magát és ha jó leszek azt hiszi h így kell viselkednie,holott magamtól is változtam volna. mi legyen??
2013. nov. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nem kéne hülyének lenned kislányom és akkor maximális tiszteletet kapnál. kapj észbe de el is k_u_r_v_ulhatsz, úgy is ez a menő -.-
2013. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az legyen amit megígértél. Mostantól ez úgyis mindig elő fog jönni akármit is csinálsz.
2013. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen hogy normális kapcsolatotok legyen. Elfog hagyni a srác.
2013. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!