Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1-es villamoson a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-es villamoson a barátommal voltam és belénk kötöttek, de miattam, a barátom nem csinált semmit, szerintetek rendjén van ez így?

Figyelt kérdés
..szóval engem támadtak. mondtak mindent, hogy így-úgy megb*sznának, stb.. a barátom szó nélkül hagyta..2en voltak.
2013. nov. 23. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én mondtam volna nekik, hogy gyertek szálljunk le a kövi megállónál. Leszálltak volna és mindkét srácot összecsomagoltam volna mint a szart.


Egy aikidos.

2013. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
gondolom kolompárék voltak ismét. Hát ha a barátod nem nagyon tanul küzdősportot, akkor nem tehet sokat, de ha igen még akkor is lehet, hogy megkéselik, ha csinál valamit. Szerintem rendben van, örülj hogy nem történt rosszabb. 1-es villamos amúgy ilyen esetekről híres.
2013. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
de gáz a barátod :S
2013. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Az aikidos vagyok. Nézzétek, lányoknál alap dolog kéne h legyen a gáz spray vagy paprika-bors kombó spray. A srácok is hordhatnak maguknál és ha a mocskos cig ányok elkezdenek kötekedni, telibe fújjátok a pofájukat és máris mehet a lincselés.
2013. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
hát biztos szakítanék vele. Gyáva p**cs. B*szni tud, de megvédeni nem? takarodjon már az ilyen...
2013. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

az aikido egyrészt nem ér semmit, az nem küzdősport


másrészt amíg nem bántottak addig jól csinálta a barátod

megkéselve, halottan jobban szeretnéd őt? undorító egy nő vagy.

2013. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

A NŐT NEM BÁNTOTTÁK


ezért nem kellett megvédeni.

2013. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
a bíróság előtt is a barátod lett volna a támadó fél, mivel a beszólogatás nem támadás. vagy megöletnéd vagy elítéltetnéd a barátod. nem szép tőled kérdező!
2013. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
High Five High, ne legyél már ennyire retardált. Majd ha évek óta tolnád az aikidot, megnézném, mi lenne a véleményed. Még 4-5 embert is volt, hogy ledaráltam utcán.
2013. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ők ketten voltak, barátod egyedül. Persze szerintem is az a helyes, ha megvéd, HA VAN ERRE REÁLIS ESÉLYE! viszont ha nem volt sokkal erősebb, mint a két beszólogató, akkor nem csodálkozok. Semmit se nyertél volna, ha megvereti magát. Plusz még ha erősebb is, lehet,. hogy megkéselik vagy akármi. Gondolj Marian Cozmára, ő se volt egy gyenge ember, mégis megtudták késelni a támadói, mivel többen voltak.

Egyszer kerültem hasonló helyzetben, akkor öten kötöttek belém, az utca végéről, sajnos csajjal voltam, így kénytelen voltam megvárni őket, hogy ne tűnjek bénának (utca végéről kiabáltak, én úgy tettem, mintha nem hallanám, de a csaj meghallotta, ha nem lett volna ott, simán továbbállok), de megbántam. Öten simán megvertek volna, de nagy szerencsével megúsztam ezt (épp arra jött a fizikatanár). Akkor ott elhatároztam, hogy nem hozom többet ilyen helyzetbe magam. Ha elmenekülök előlük, az szégyen, ha megvernek öten, az is szégyen, szóval mindenképp szégyenben maradok, de ha továbbállok, akkor legalább nem vernek meg.

2013. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!