Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legeslegutolsó barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legeslegutolsó barátom azt mondta, szakitás után, hogy ő örökre szeretni fog engem, soha nem fog elvesziteni teljesen. Ehhez képest, összevesztünk, már több hete nem beszéltünk. Ennyit jelentenek az ember szavai?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az emberek szerelmesek, vagy éppenséggel csak benne vannak egy kapcsolatban, szeretnek túlzásokba esni. Én ezt szörnyen utálom, mert nekem még a szeretlek szó is csak akkor hagyja el a szám, amikor tényleg úgy érzem.

Szóval amikor valaki azt mondja, hogy örökké az csak az esetek 0,1% fog úgy történni.

2013. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki szerelmes, általában úgy érzi, hogy ez örökké tart. Aztán nem biztos, hogy így is lesz. Nagyon elképzelhető, hogy abban a pillanatban, amikor kimondta, tényleg úgy is gondolta.

Én is teljesen biztos voltam benne, hogy az első szerelmem örökké szeretni fogom. Ehhez képest most akkor sem kellene, ha utánam vágnák.

2013. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Orsy070 ***** válasza:
ez normalis egy szakitas utan nem lehet azt kerni a masik feltol hogy legyennek jo baratok. ez meg akkor rogton nem fog menni tul kell lepnni es elkel telnnie egy idonnek ahoz hogy mindket fel ugy tudjonn beszelgetnni viselkednni egymassal mind ket jo barat es ehez legalan 1 vagy 2 ev szukseges. utana szerintem biztos jo baratok lesztek
2013. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm szakított velem okt elején ugyan ezeket mondogatom neki, hogy örökké szeretem most is nagyon szeretem, de mi barátok maradtunk de ebbe belehal a szerető fél szó szerint. Súlyos depresszióim vannak miatta mert őrülten szeretem de az hogy beszélgetek vele minden mindig arcon csap hogy ő már nem szeret csak barátként folyamatosan étvágytalan vagyok belebetegszem nekem is azért hogy élhessek meg kell vele teljesen szakítanom a kapcsolatot hiába szeretem mindennél jobban.
2013. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A.R. ***** válasza:
Azért nem keres mert nem akarja feltépni a sebeket....neki is rossz főleg ha te dobtad akkor nagyon rossz neki ha beszél veled.
2013. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. Ha teljesen általános baráti dolgoktól beszéltek azok is azonnal sebtépők lehetnének. Én most is beszéltem vele csupán annyit említett meg, hogy szeretne majd gólyatáborba menni csupán ennyi semmi negatív dolgot nem mondott de én rögtön pánik hangulatba estem. Egyszerűen ha valóban szeret képtelen veled beszélgetni mert szeret és nem bírja elviselni, hogy te már nem szereted és ő folyamatosan szenvedne.
2013. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!