Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha párotokról kiderülne, hogy titokban szopizná az ujját éjszaka?

Figyelt kérdés

Most lett gy friss kapcsolatom

Éjszaka kimentem wc-re és láttam, hogy a 30 éves pasim szopizza az ujját éjszaka. Ti ezt hogy reagálnátok le, szakítás stb?


2013. nov. 23. 12:39
 1/10 anonim válasza:

szerintem cuki :D:)


16L

2013. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy rézdróttal megfojtanám álmában.
2013. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én párom meg ha ép nem engem ölel, összegubózva úgy alszik, mint egy kisfiú, most én is szakítsak vele, mert nem egy "férfimintapéldány" álmában?
2013. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
ez de aranyos :D nem csinálnék semmit, még mindig jobb, ha horkolna és folyton felébresztene, nem? :) ezért szakítani, most komolyan??? oké, hogy friss kapcsolat, de ennyyi szerintem nem indok a befejezéséhez.
2013. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha a csajom szo pizná az ujját, wc zés után megmosnám a farkamat és visszajövet gyengéden eltávolítanám az ujjacskáját a szájából álmában és a fütyköst akasztanám be oda neki :D Azt pippanthatja.
2013. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ezért szakítanál vele? :o Szerintem ez nagyon cuki az én párom is szokott ilyet csinálni néha.
2013. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szakíts vele, mert egy kalap vékony kakidarab tart össze titeket, ha egy ilyen hülyeség miatt megfordul a fejedben a szakítás.. :D
2013. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bedugnám az ujját a seggébe és jó vastagon be lenne így ,,csokival" kenve, utána már nem lenne hozzá túl sok kedve az biztos.
2013. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ide süllyedtünk, hogy ha valaki szopja az ujját éjszaka, akkor másnap szakítotok vele?
2013. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megvan még a párod aki éjjel szopja az ujját? Csak kiváncsiságból... 😁
2018. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!