Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt többször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt többször, kidobtam, eltelt 3 hónap és most megakar öletni, megveretni olvassátok el?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 5 hónapig voltunk együtt, ez idő alatt vittem külföldre nyaralni, én is nyaraltam az ő családjával(én 19, ő 18 éves)


Állandóan veszekedett, meg mondogatta nem érte meg miattam kidobni az előttem lévő csávót.


Erre mondtam jólvan, oké akkor szia... azóta nem szóltam hozzá. (letiltottam facebookon, számát kitöröltem minden)


Ő ismerősitől hallom, hogy figyeljek oda mert megkattant a lány, és mostanában olyan palikkal jön össze, akiken látja hogy esetleg képesek lennének megverni vagy esetleg többet..

Eddigi próbálkozásai nem jártak sikerrel mivel nem nagyon keresett fle engem senki, de aki nemet mond azt kapásból kidobja


( előadja azoknak akikkel összejön, hogy én szemét voltam vele, zaklatom, megcsaltam stb, hogy akivel most jön össze feldühödjön.. és direkt rámuszítsa őket)


Gondolkoztam azon, hogy esetleg anyukájának szólok, de nem érnék el vele semmi ugyan úgy előadta édesanyjának ezeket a sztorikat és már ha meglátna szerintem akkor megkergetne..


De a volt barátnőm ismerőse is már komolynak látja az ügyet így felhívott és mondta, hogy ez van, és elkérte az exem anyukájának, apjának a telefonszámát, hogyha még egyszer meghallja ezt akkor felhívja őket.. mert neki hinne vagy is meghallgatná az anyja.



Szerintetek az ilyen lánnyal mit lehet tenni?


Hozzáteszem, azért nem értem mit lovagol ennyit ennyi idő után is rajtam, amikor ő se keresett 3 hónapig, nem is szeretett azt mondta, mondja és utólag rá jöttem hogy valóban nem szeretett, amikor a fejem fölül elszállt a "rózsaszín köd"



Kinek mi a véleménye?



2013. nov. 23. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
bolond állat
2013. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenen csak a golyó segít... neked meg annyit, hogy vigyázz, mert ha összejön egy hasonló elmebeteggel, még baj lehet.
2013. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát arra én is rájöttem, hogy nem komlett

Az a legszebb ,hogy az előttem lévő palijáról is mondogatta nekem, meg mindnekinek hogy ő megverte..... nekiment a volt barátnőmnek, folyton amikor meglátja fellöki stb...

Én meg majdnem szétütöttem, mert így jött haza a volt barátnőm, hogy az ex-e (egy suliba járnak) megint nekilökte az ajtófélfának stb...


Bementem a suliba ott mondták a barátnőm osztálytársai, hogy az exe egy rendes gyerek.... azóta van más kapcsolata eszébe se jutna, hogy kötekedjen... itt kezdett leesni, hogy nem túl őszinte a barátnőm.... és most én is erre a sorsa jutottam csak velem komolyabban..... :D

2013. nov. 23. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 14:12

Szerintem is csak a golyó segíthet rajta. Amúgy merek fogadni, hogy Radics Petit ismered :D

2013. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha az exem ismerőse(ha azt gondolod) akkor csak annyit tudok mondani, én nem ismerem az exem baráti körét nagyon csak 2-3 embert.
2013. nov. 23. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a rendőrségre ha komolyra fordul a helyzet
2013. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tartanám áltudománynak a pszichiátriát-pszichológiát, akkor most azt mondanám, hogy a csajnak orvosi segítségre van szüksége.
2013. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a legviccesebb, hogy előttem kb 2 éve volt egy barátja.

Akiről azt terjesztette, hogy megverte stb.....

Emiatt volt a kapcsolatunk elején problémák, hogy mindenért letámadt, amit arra fogott, hogy az előző csávó stb így meg úgy.. és csak védekezés miatt támadt le, járt is pszichológushoz..... heti 1 alkalommal amit kb az 5. alkalom után vallt be nekem.

(a rendes okát végül is nem tudtam meg, miért járt pszichológushoz...de úgy már nem is érdekel... szépen így hogy vége lett a kapcsolatnak több hónapja kezd összeállni a kép, mi miért történt....)

2013. nov. 25. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Na aztán mi lett a vége?
2014. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!