Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok, érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok, érez még valamit?

Figyelt kérdés

Exemmel összekaptunk még 2 hónapja, mert más elképzeléseink voltak, szemére vetettem, hogy nem vagyok belé szerelmes, de nagyon tudnám szeretni. Szakítottunk, ő sem volt ellene, mert "miután mondtam neki, hogy nem vagyok szerelems rájött, hogy ő sem." Ő azt mondta, hogy ne szakításnak hívjuk, hanem szünettartásnak.


Mindketten találkoztunk másokkal, de mint kiderült, mindkettten egymást keressük az új párjelöltökben. Minden nap találkozok a lánnyal, osztálytársam, a többiek meg mindig kérdezgetnek, hogy most mi együtt vagyunk-e vagy sem, mert tökre úgy viselkedünk, mint akik járnak.A lány nemrég bevallotta (utalt rá, erősen, de nem önszántából, így alakult a helyzet), hogy ő szerelmes volt belém, illetve, hogy engem keres a fiúkban és még a töredékét sem találja. A szünet óta voltunk egy közös buliban, végig más lányokkal flörtöltem, vele nem is táncoltam, Ő sírt. (nem biztos, hogy miattam, de azért 97%)


Időközben átértékelődött bennem pár dolog, amin összevesztünk azzal kapcsolatban. Ezt leszámítva nem volt köztünk feszültség sosem.Mondják, hogy csak a káposzta jó felmelegítve, de a mi káposztánk ezek alapján ki sem hűlt, részemről semmiképpen sem, sőt csak erősödött, részéről meg csak sejtem, hogy részéről sem. Megérné vele beszélni erről? Mostnaság beszélget egy sráccal ha jól tudom, de egyáltalán nem komoly, sőt. Öszze szeretnék vele jönni, megbeszéljem Vele? Mit mondtok, hasonló helyzetben a lány helyében mit tennétek ilyen javaslat után?


2013. nov. 23. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érezhet még valamit. Beszéld meg vele :)

A bulin is nagy valószínűséggel miattad sírt, mert azt hiszi, hogy te már nem érzel semmit, biztos fájt neki, hogy semmibe vetted.

2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is megér egy próbát a dolog
2013. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!