Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy a párom végre észre vegyen mint nőt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...kissé felszínes a kérdés, ennyiből nem nagyon lehet tudni, mi is a probléma...testi kapcsolat hiánya?
2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol is kezdjem... Szép nőnek tartanak. 32 éves vagyok 2 fiam van. 63 kg vagyok hosszú sötét hajam van. Odafigyelek magamra a páromtól még sem kapok elismerést sosem, pedig hozzá képest fiatal vagyok. Ő 48 éves, bár jól tartja magát ő is.
2013. nov. 23. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát...próbáld megbeszélni vele talán, hogy több figyelemre volna szükséged.
2013. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már végső elkeseredésemben írok ide, mert én úgy érzem mindent kipróbáltam már, majdnem, hogy kifordultam önmagamból csak, hogy neki jó legyek, de semmmi reakció. Én azt is megértem, ha nem dicsérget, de akkor miért nézi meg az utcán a "többit". Nem bírja ki, hogy ne forduljon oda, ha egy hosszú sötét hajú nő elhalad a látómezejében, bár erőteljesen tagadja, de én sem vagyok sem vak sem hülye. Viszont, ha én kezdek el úgy öltözködni és viselkedni, ahogy, azok a nők akiket megnéz minden vagyok csak ember nem. Hát ez az én gondom...
2013. nov. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!