Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz, tulajdon, jó kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz, tulajdon, jó kinézet nélkül is lehet gyönyörű szép, vonzó, intelligens és/vagy tehetősebb lányokat felszedni a tizen- huszonéves korosztályban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 23:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Igen, mivel sem a pénz sem a tulajdon megléte/nagysága nincs senkinek a homlokára írva.
2013. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
és a kinézet sem számít?
2013. nov. 23. 23:10
 3/32 anonim ***** válasza:

Lehet.

Fogalmam sincs,hogy hogyan csináltam,szóval bocsi :D De ne add fel.

2013. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

persze, csak nem a p.csákat, csak akkor viszont szükséges a belső...

20/L

2013. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Mirk ***** válasza:
Szegény vagyok, nincs semmim, nem is nézek ki jól, mégis van egy szép és okos barátnőm.
2013. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
szóval te ronda vagy és szegény de neked egy tökéletes gyönyörű gazdag csaj kell.. néz már egy kicsit magadba!!
2013. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Lehet,csak ahhoz hatalmas mázlistának kell lenned.

Én is gondolkoztam ezen,de nem jutottam dűlőre,csak annyit látok,hogy némelyik havernak sikerült és ők sem tudták megmagyarázni hogyan,csak szimplán összejött nekik.Én meg szerencsétlen voltam egész életemben idáig,így már csak egy nagyon apró remény tartja bennem a lelket még,hátha engem is egyszer megszán még a szerencse és a sors. :/

2013. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ez leginkább a sorsszerűségen múlik, szerencsén, ha úgy tetszik. Jókor kell lenni jó helyen éppen egy jó pillanatodban és akkor bármi megeshet.

De ellenpéldával is tudok szolgálni. Van 2 ismerős haverom, van pénzük azért nem kevés és jól is néznek ki, szerintem 2 hétnél tovább még nem láttam, hogy nélkülözniük kellene a szexet. Nekem nincs pénzem, átlagosan nézek ki de nincs önbizalmam, nem vagyok vagány és 2 éve nincs semmi.

Szóval egyik részről igaz is meg nem is.

2013. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Noydra ***** válasza:

Lehet, legyél ápolt meg magabiztos.

A szerencse pedig mindig kell.

2013. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2013. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!