Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm megakar veretni sőt olyanokról beszél ismerőseivel hogy öletni a sztorit olvassátok el kérlek?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 5 hónapig voltunk együtt, ez idő alatt vittem külföldre nyaralni, én is nyaraltam az ő családjával(én 19, ő 18 éves)


Állandóan veszekedett, meg mondogatta nem érte meg miattam kidobni az előttem lévő csávót.


Erre mondtam jólvan, oké akkor szia... azóta nem szóltam hozzá. (letiltottam facebookon, számát kitöröltem minden)


Ő ismerősitől hallom, hogy figyeljek oda mert megkattant a lány, és mostanában olyan palikkal jön össze, akiken látja hogy esetleg képesek lennének megverni vagy esetleg többet..

Eddigi próbálkozásai nem jártak sikerrel mivel nem nagyon keresett fle engem senki, de aki nemet mond azt kapásból kidobja


( előadja azoknak akikkel összejön, hogy én szemét voltam vele, zaklatom, megcsaltam stb, hogy akivel most jön össze feldühödjön.. és direkt rámuszítsa őket)


Gondolkoztam azon, hogy esetleg anyukájának szólok, de nem érnék el vele semmi ugyan úgy előadta édesanyjának ezeket a sztorikat és már ha meglátna szerintem akkor megkergetne..


De a volt barátnőm ismerőse is már komolynak látja az ügyet így felhívott és mondta, hogy ez van, és elkérte az exem anyukájának, apjának a telefonszámát, hogyha még egyszer meghallja ezt akkor felhívja őket.. mert neki hinne vagy is meghallgatná az anyja.


Szerintetek az ilyen lánnyal mit lehet tenni?


Hozzáteszem, azért nem értem mit lovagol ennyit ennyi idő után is rajtam, amikor ő se keresett 3 hónapig, nem is szeretett azt mondta, mondja és utólag rá jöttem hogy valóban nem szeretett, amikor a fejem fölül elszállt a "rózsaszín köd"


Kinek mi a véleménye?



2013. nov. 23. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hangoskönyv vezió nincs??? amúgy olvasom :D de jössz egyel :D
2013. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pincés a csaj.


Szerintem beszélj vele is.

2013. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:

Ásd el a g..cibe...

Most komolyan erre mit lehet mondani?

2013. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Amelyik kutya ugat, az nem harap...

Ha meg tesz valamit ellened, jelentsd fel.

2013. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jol kifogtad. Beszeljetek a szülökel mindenkèpp.minek meg várni , hogy tènyleg történjen valami komolyabb bajod?
2013. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. hogy keresett volna ha mindenhonnan letiltottad, de amúgy keresd fel a csajt és kérd számon, hogy mit csinál... mit képzel. aztán dugd alá a facebook beszélgetést stb h. milyen undok volt, és h. te mikor zaklattad... ugasd enyhén le aztán hagyd ott.. keresd meg az új "barátait" és tisztázd, bizonyítsd a facebook letiltással beszélgetések bemutatásával h. nem úgy van az :D
2013. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy debil leányzó képzelgése ez csupán, ha esetleg mégis meg akarna veretni, nos kés van nálam mindig, ismerem a test összes nyomáspontját és be tudnám úgy állítani az egészet, hogy jogos önvédelemnek tűnjön, van kulcsom a jogi kiskapukhoz.
2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a legviccesebb, hogy előttem kb 2 éve volt egy barátja.

Akiről azt terjesztette, hogy megverte stb.....

Emiatt volt a kapcsolatunk elején problémák, hogy mindenért letámadt, amit arra fogott, hogy az előző csávó stb így meg úgy.. és csak védekezés miatt támadt le, járt is pszichológushoz..... heti 1 alkalommal amit kb az 5. alkalom után vallt be nekem.

(a rendes okát végül is nem tudtam meg, miért járt pszichológushoz...de úgy már nem is érdekel... szépen így hogy vége lett a kapcsolatnak több hónapja kezd összeállni a kép, mi miért történt....)

2013. nov. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!