Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mostani 10 éves kislányok azért sírnak, mert szakított velük a barátjuk?

Figyelt kérdés
Én azért sírtam ilyen koromban, mert elvette a cukorkámat az anyám.

2013. nov. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj, én majd adok neked cukorkát, hol laksz?:)

72/F

2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg még az én időmben 50 évesen dugtak először...


2598/hegylakó

2013. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:

18 vagyok, de még amikor én óvodás voltam is voltak ott "szerelmes párok", meg szájrapuszik, meg hasonlók.

Amíg nem dugni próbálnak mit zavar ez téged? :)

2013. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2020-tól pedig már középső csoportban is óvszer adnak az uzsonnához.
2013. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert a világ egyre szánalmasabb lesz. a #4-es jól mondta, kb ez az ahová haladunk.
2013. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meg úgy egyáltalán mit zavar téged?
2013. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, nem kell egyből leszúrni! :D
2013. nov. 23. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:
értem, hogy mi zavar téged. az ilyen általános iskolás "járások" voltak mindig, de az értelme lett más mára. régen annyi volt, hogy "járunk? aha. akkor járunk", majd "szerintem ne járjunk tovább. miért? nemtom. oké." most meg 12 éves kislányok írják ki, hogy (hosszú, 12 évnyi) életük szerelme elhagyta őket, és minden pasi szemét. egyrészt, egy 12 éves kisfiú NEM pasi, és 12 évesen már csak tudja, hogy minden pasi szemét. az egyetlen pasi, akit ismer, max az édesapja. aki biztos marha szemét, mert megveszi neki az ájfónt :D
2013. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert a lájkok gyűjtése mellett ez teszi őket menőcsajjá akiknek aztán udvarolnak a negyven celsiusban is sapkában lófráló, nadrágot térden hordó fiúk akiknek majdnem olyan széles a válluk mint egy lánynak, de a testsúlyuk nem éri el egy kosár szennyesét viszont nagyon divatosan öltöznek és "van saját stílusuk"
2013. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 és #8, azt vettem észre, hogy sminkelik magukat. De mintha barbie akarna lenni, az óriás (mű)szempilláival... Pedig nekik aztán még nem kell. Ja, és a legtöbb már 10 évesen cigarettázik.
2013. nov. 24. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!