Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt, de őt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de őt nem érdeklem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem egy lányba, én 1 évvel idősebb vagyok nála. Mindig írok neki facebookon is mikor hazaérek, próbálok vele sokat beszélgetni. Van mikor nagyon kedves, meg szivecskéket ír(igen, tudom gyerekesen hangzik, de ez nekem sokat jelent), de közben van mikor annyit válaszol, hogy:xdd. Lehet szégyen, de már megkönnyeztem mikor mondta, hogy nem tud találkozni ma velem. Szerintetek próbáljak tovább udvarolni, vagy hagyjam?(A 2. nehéz lenne, mert minden nap minden este is rá gondolok, napközben is mindig ő jár az eszemben).
2013. nov. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress masikat es ne sirankozz...
2013. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jó így, azt kéne elérni, hogy ő hiányoljon téged, szerinted szard le pár napig, ha kers, akkor jók az esélyeid, ha ne keres, akkor hagyd a fenébe keress mást. Nekem is úgy volt ne rég, hogy kb két hétig tojtam egy lányra erre ő keresett hirtelen.
2013. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget! Úgy lesz akkor, hogy nem keresem, ez jó ötletnek tűnik.
2013. nov. 24. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mas lanyokkal,majd egy elfelejteti veled! ;)
2013. nov. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!