Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi az oka, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az oka, ha már nem csókolóztok a barátnőtökkel? Nem tudom mire gondoljak:/

Figyelt kérdés

Barátommal kicsivel több,mint egy éve vagyunk együtt.

Észrevettem,hogy mostanában kevesebbet csókol.

Ha találkozunk valahol, akkor elköszönésnél van csókolózás, de pl nemrég volt itt nálam. (ez kb hónaponként van)

Filmet néztünk,én többször próbáltam közeledni,de ő lerendezte egy szájra puszival.

Kérdeztem később tőle,hogy miért nem akar csókolózni? Erre annyit válaszolt,hogy már sokat csókolóztunk(ez pontosan 2 alkalmat jelentett,akkor is 10mp-ig)

Ha újra kérdeztem, akkor már idegesebben azt mondta,hogy mi van,én folyton csak csókolózni akarok?

Akkor felhoztam azt, hogy esetleg büdi a szám, és ha így van,mondja el őszintén, de ezt tagadta.

És azért nem volt több sem, mert nekem épp megvolt...máskor pettingelni szoktunk, vagy ilyenkor legalább órákat csókolózunk, simogatjuk egymást.

Most, az a pár alkalom alatt is,amikor smároltunk(amit mindig én kezdeményeztem)alig ért hozzám...

Tudni kell róla,hogy nagyon félős, 3 hónapja voltunk együtt utoljára, de azóta is attól fél,nehogy legyen valami 'baj' pedig védekeztünk,de ettől retteg.Azt mondta,hogy inkább ne 'kockáztassunk'és vár,amíg idősebb leszek, mert nem akar majd ezen agyalni.

Ezt valahogy lerendeztük akkor, de ezt a dolgot nem értem! Miért nem simogat és akar csókolózni? Lehet azért, mert fél, hogy nagyon felizgul és tovább akarna menni?Vagy nem szeret már?

Ti mit gondoltok,voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?:/

17L


2013. nov. 24. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:

egyébként azt észrevettem,hogy mikor 'rámásztam' és csókolóztunk nagyon felizgult,de akkor abba akarta hagyni,és nem engedte többet.

Szerintetek az jó megoldás lenne, ha én sem engedném neki a csókot pl búcsúzásnál,feltéve ha akarja? Rájöhet,hogy mennyire rossz?

2013. nov. 24. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Furcs baratod van.
2013. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Furcsa, tudom...

A szeretkezéssel kapcsolatos dolgot sem értettem, mert eddig úgy tudtam a fiúk még jobban oda vannak érte, de elfogadtam a helyzetet,várunk.

De ez a dolog?! Úgy hiányzott az érintése,simogatása,minden...

erre azt monda,hogy nekem folyton 'azon jár az eszem'.De baj,hogy kívánom a barátom mikor itt van, egy hónapban egyszer?!

2013. nov. 24. 20:14
 4/6 anonim válasza:
szakításszag van ://
2013. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es az a 'vicc' az egészben,hogy más dolgokban annyira kimutatja,hogy szeret! hív ide-oda, sokat mondja,mennyire szeret,tervezgeti a szünetben levő kirándulásainkat stb...nem értem.
2013. nov. 24. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a csókolózást nem akarja akkor vagy büdös a szád, vagy rossz ízű számára a nyálad, vagy nagyon fokhagymás kajákat eszel.


De így hogy dugni sem akar, valami baja van, valamit takargathat, valaki rászólt valami kapcsán, beszéld meg vele, ha nem árulja el mivan akkor meg hagyd a fenébe a gyereket. Rengeteg fiú örülne, ha olyan barátnője lenne akivel tud szeretkezni, meg csókolózni, te meg elfecsérled a fiatalságod egy nyomira, akinek annyi vér sincs a tökében, hogy elmondja mi a franc baja van.

2013. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!