Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vékony, nagyon én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vékony, nagyon én pedig egy átlag alakú, teltebb csaj vagyok. Kellemetlenül érzem magam, Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Neki így tetszem, már egy éve együtt vagyunk nagyon szeretem de nem tudom elfogadni, hogy én ilyen, ő olyan... Sportolok, keveset eszem, de ilyen az alkatom, nekem nem tetszik, de ő odáig van érte. Segítsetek!

2013. nov. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Mit segítsünk?
2013. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haggyad már :) ő így szeret. Te is szereted őt nem? Legyél boldog :D
2013. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha magadnak nem tetszesz, akkor változtass. Olyan kifogás nincs, hogy ilyen az alkatom. Le lehet fogyni, csak akaraterő kérdése.
2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így szeret,akkor próbáld meg elfogadni.
2013. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen alkat vagyok és én is a teltebbeket szeretem inkább, bár van egy nagyon vékony csaj, aki szintén bejön :)

Ha ő odáig van érte, akkor a világon semmi baj :)

2013. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!