Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem szép dolog, de tesztelném barátnőm hűségét, kamu facebook profillal, és amit küldenék neki üzi, át kéne fogalmazni, ne ismerjen meg?

Figyelt kérdés
Kedves.....! Ne haragudj, hogy így ismeretlenül megszólítalak. Ismerősöket keresgéltem, és véletlenül megakadt a szemem a profilképeden. Nagyon szimpatikusnak tűnsz, és a gyerekek is aranyosak ott a háttérben. Nem lenne baj, ha ismerősnek jelölnélek? Nem akarlak zaklatni, vagy ilyesmi. Észrevettem, hogy te is elvált vagy, gondoltam néha cseveghetnénk. Ha van kedved.
2013. nov. 24. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
..elvált?
2013. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És ha azt mondja csevegjetek akkor megcsalt?Az már megcsalásnak számít?
2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudja 1 ismeretlen, hogy nincs pasija?
2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

látom önbizalom 0

bizalom a másik felé 0


meg sem érdemled a csajt !

ha velem csinálná ezt a pasim és rájönnék akkor tuti kivágnám a fenébe .....

2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tőlem vált el
2013. nov. 24. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kiderül, úgy otthagy, mint a huzat.

Egy lánynak sem kell egy gerinctelen, gyáva pasi, aki nem meri megbeszélni vele a dolgokat.

Ha van kételkedésre okod, akkor könyörgöm, ülj le, és beszéld meg vele, elvégre a barátnőd. Ha nincs kételkedésre okod, akkor csak egy hülye szánalmas páwa kisfiú vagy 10-es IQ-val, aki nem bír megülni a seggén.


Ahelyett, hogy férfi lenne, ilyen gerinctelen, gyáva, sunyi dolgokhoz folyamodik.

Baromi szánalmas, amikor egy férfi ennyire nyúl!!!!


18/L

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
muszáj ezt?????
2013. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem szép dolog, sőt... igencsak gyerekes... Miért van erre szükség, komolyan..? Ha nem bízol meg benne, akkor keress valaki mást, akiben megbízol..

By the way, ha azt írja erre az üzenetre, hogy igen, akkor már meg is csalt? Vagy nem értem..

2013. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm, értem, akkor már ezért megérte kiirni, hogy lebeszéltetek róla, köszi
2013. nov. 24. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Szánalmas, gyáva és gerinctelen alak vagy.

Remélem rájön és otthagy.

2013. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!