Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
durván 2 hete megismerkedtem egy lánnyal, és 2x randiztunk a másodikon lefeküdtünk. Viszont alap úgy állt az egészhez, hogy alkalmi kapcsolatot keres, én viszonylag így...Viszont, lefeküdtünk, és olyan érzelmekkel teli volt a vége, simogatások meg sok csók, puszi, ölelések...Egyszerűen nem tudom hogy álljak a kapcsolathoz, mert ha úgy állok hogy ebből lehet valami, akkor lehet hogy koppanok, ha így és mégis alakulna valami én meg tovább ismerkedek esetleg randizok mással, lehet hogy ezzel elveszíteném...Mit tegyek, azon kívül hogy megbeszéljük, mert ezt még korai lenne felhozni... Értelmes válaszokat, légyszi. Köszönöm. L

2013. nov. 24. 21:01
 1/3 Angel106 válasza:
Ha úgy érzed több is alakulhat belőle akkor sztem addig ne randizz mással, várj néhány hetet aztán majd látod, hogyan alakulnak a dolgok!
2013. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat akkor eleve egy ilyen alkalminak is indult? mert azért elég hamar lefeküdtetek, már nem azért hogy ítélkezzek de mégis. viszont ezt mégis meg kellene esetleg tőle is kérdezni hogy mit akar majd később mert így meg te nem tudod hogy mit tegyél.
2013. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megfogadom az első hozzászóló tanácsát, és várok 1-2 hetet, azt ha úgy látom hogy ez több mint alkalmi akkor megkérdezem mit is akar... köszönöm
2013. nov. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!