Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szép, kedves, okos lányoknak nincs barátjuk, a nagyszájú, csúnya, modortalan, alaktalan lányoknak meg igen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amiért sok páwa van..
2013. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hol? HOL?
2013. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Hol vannak a szép és okos lányok?

Mert akkor egynek már leszek is a pasija.

2013. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert az olyan lányok nagyon válogatósak és beképzeltek is, és nagy az elvárásuk ,1 rondább csaj meg örül ha össze tud jönni 1 pasival és az nem teheti meg hogy válogasson
2013. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21:20 leszel a pasim?:D
2013. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehetek ha megfelel a testem. :)

[link]


(igen,csak menőzni akarok)

2013. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én pont hogy ilyen lányokat keressnék(keressek) de sehol nemtalálok vagy ha találok is van barátjuk.Már nagyon kéne egy barátnő aki tényleg normális de én pontaz ilyen veréb lányokat fogom ki mindig ..
2013. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert a szép, kedves, okos lányok jóképű, kedves, okos férfival szeretnének összejönni, de azok sajnos kihaltak.
2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, erre egyébként én is kíváncsi lennék.


A legtöbb fiú ismerősöm, barátom mindig azt mondja, hogy okos, értelmes, csinos, de nem túl kihívó barátnőt szeretne. Ehhez képest szinte bárhol szétnézek, többnyire az értelmes, csinos lányoknak nincs párja, míg a kicsit kihívóbb, nem túl okos lányoknak meg van pasijuk.

18/L

2013. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De azt mondjátok már meg hol vannak az okos és szép lányok.

Mert elegem van a sok jaj de sokan megdugtak és még hányan fognak csajokból egy életre.

2013. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!