Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves hónapfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves hónapfordulóra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűt ami lánynak tuti tetszeni.

2013. nov. 24. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a félévre minek ajándék.
2013. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy tábla szalonna.

Ja csaj? Akkor egy szál kolbász

2013. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy dologra, kis csecsbecse, -.- Nem aranynyakláncra gondoltam én se, valami disz vagy a ****-om tudhja
2013. nov. 24. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
??? 17 és fél naposra mit adtál? Aranyékszert?
2013. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vidd el vacsorazni,vagy egy romantikus setara. egy szal rozsanal nem kell tobb "targyi ajandek".
2013. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
163. napfordulóra mit adtál neki?
2013. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
mi bajotok van nektek azzal,ha valakik megunneplik az elso egyutt toltott fel evuket? undoritoak vagytok. joguk van unnepelni, azert,mert ti olyan emgkeseredettek vagytok, hogy nektek nincs kivel, vagy ha van is, marhara leszarjatok, emg mas kedvet nem kell elvenni.
2013. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 QueenRavenna ***** válasza:
Én egy ezüst gyűrűt és egy gravírozott golyóstollat kaptam!
2013. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

valami kis asztali dísz vagy szép kép keret közös fotónak s egy közös vacsora szerintem szép lenne :)

( az asztali dísz lehet pl. egy üveg lovacska :)

- amennyiben tudsz valami finomat főzni és díszíteni is és még lehetőséged is van rá ... akkor nem árt ha te készíted el ;) ... keresel valami hangulatos zenéket, szép hangulatos világítás, stb

- ha étterembe viszed javaslok valami panorámás helyet...

( nem hiszem ,hogy mindegyik olyan drága lenne, nállunk pl.kb. 10% a fizumnak két személyre programozóként :P )


u.i.


25f még nem volt barátnőm ... úgy, hogy nem tudom mennyire működne ez .... de ha lenne én ilyenekre gondolnák :)

2013. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) (a normálisakat)
2013. nov. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!