Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressem vagy feledjem?

Figyelt kérdés
Tobb mint Fel eve mar hogy nem vagyok egyutt az elso szerelmemmel akivel ugy tunt vegleg egyutt maradunk es o lesz az uram. Szerettem o is engem de voltak komoly gondok a csaladom se fogadta el es a vegen szet mentunk. Vagyis en hagytam ott okkal. Aztan o sokat keresett de ugy gondoltam jobb nelkule es inkabb hianyOzzon mint hogy vele legyek es az fajjon amiket csinal. Ekozbe lett egy baratom akit reg ota ismerek szeretem normalis srac csak o ra nem tudok ugy nezni mint a volt paromra. O csak a pasim de ugy erzem ennyi. O viszont szerelmes belem de en is szeretem csak nem szerelembol. O nem bant tisztel es figyelmes. De most tobb napja ujra a volt baratommal almodok sokat jar a fejembe es nem tudom mit tegyek. Maradjon igy minden vagy valtoztassak? De ha igen hogy?
2013. nov. 25. 15:48
 1/9 Zakathol ***** válasza:

Ha a gondjaitokat nem tudtátok megoldani akkor, akkor miből gondolod, hogy most menne?

Ha a jelenlegi barátoddal nem jöttök ki jól, akkor ints neki is búcsút és legyél inkább egyedül, minthogy hülyíted szerencsétlent. Majd jön másik, aki lehet hogy jobb lesz. Ne legyél egy kapcsolatfüggő szh@r alak.

2013. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En nagyon jol boldogulok egyedul gondoltam is mar erre de nem akarom ott hagyni akivel most vagyok.. turom h utana hianyozna es nehezen talalni olyan sracot akiben teljesen megbizhatsz nem kell attol tarts h csajozik. Nem biztos hogy az elsovel mukodne de az soha nem is biztos es tudom h fajna ujra egy ket dolog de szeretem meg mindig.. annyiszor hianyzik :(
2013. nov. 25. 15:54
 3/9 Zakathol ***** válasza:

Szerintem, ha nem vagy hajlandó megszabadulni egy olyan embertől akivel "csak úgy elvagy", az igenis arra utal, hogy nem tudsz egyedül elboldogulni. Egyértelműen érzed, hogy a jelenlegi helyzet kettőtök között nem jó, akkor mégis miért ragaszkodsz ennyire hozzá? Csak azért mert nehéz normális pasit találni? És akkor mi van?

Nyilván hiányozna, az előző is hiányzik, ez ezzel jár.

2013. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat igen de ha ott hagyom ot is megbantom es ha utana meggondolnam magam akkor mar nemm lenne meg egy lehetoseg. Meg hol talalni olyan fiut akinel nem kell attolj felj h megcsal. O biztos nem tenne meg ellenben a volt baratommal.
2013. nov. 25. 16:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Masreszt mem csak elvagyunk irtam h szeretem de nem szerelembol.
2013. nov. 25. 16:16
 6/9 Zakathol ***** válasza:
Akkor nem értem, részedről mi a kérdés? Elvagy a mostanival, szakítani nem akarsz vele. Akkor meg?
2013. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A.R. ***** válasza:
Menj vissza az elsőhöz hisz szereted te bolond :)
2013. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De anyuek meg az osszes ismerosom kiborulna ha megtudna hogy megintbvele vagyok meg nem akarom igy megbantani a mostani sracot holott o jo volt hozzam meg megbecsult. Nagy port kavarna es ha netan ujra szet mennenk akkor hogy nezzek megin a szemukbe. ://
2013. dec. 2. 10:16
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán miért írtad ki ezt a kérdést? akárki próbált neked segíteni mind elutasítottad....Te tudod, hogy mit akarsz, így ez egy felesleges kérdés.:)
2013. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!