Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így a normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a normális párkapcsolatra vágyó férfiakkal, ássák el magukat?

Figyelt kérdés
Nézem a facebookon teljesen ledöbbenten, hogy ilyen jelölgetős klubokban (remélem tudjátok, miről van szó) naponta csajok százai-ezrei mutogatják magukat enyhén szólva hiányos öltözékben, és így akarnak ismerkedni, nyilvánvalóan nem komoly kapcsolatot keresnek, de az is lehet, hogy unalmukban teszik ki ezeket, a lényeg az, hogy ezeket a lányokat nem igazán lehet komolyan venni, az tuti, hosszútávra nem igazán tervezhetne velük senki sem. Merre tartunk, mi lesz így a jövő generációjával, mi lesz így azokkal, akik értelmes, normális kapcsolatot akarnak, normális nőkkel? Mindenfelé csak azt hallani/látni, hogy a lányok nagyon nagy része hétvégenként diszkókban/kocsmákban leissza magát, kelletti magát, valahogy olyan, mintha már mindenki kifordult volna magából. Vannak egyáltalán még valahol olyan lányok, akik 100%-osan elhatárolódnak az effajta "lazaságtól", vagy már mindenki ilyen fura lett?

2013. nov. 25. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

"a lányok nagyon nagy része hétvégenként diszkókban/kocsmákban leissza magát..."

Akkor kérlek vedd észre a lányok nagyon kis részéhez tartozóakat is, és velük kezdj. Vagy csak azt ismerd be, hogy nem is olyan kicsi ez az arány, de ők valami miatt nem tetszenek annyira, ezért nem játszanak.Ha ez áll a dolog mögött, akkor kérlek ne sírj!

2013. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jól írja az 1.
2013. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha a jelölgetős oldalakra alapozol, akkor min csodálkozol?

Érdekes, az én pasim normális párkapcsolatra vágyott, meg is kapja, de mi nem ilyen sz-ron ismerkedtünk.

2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak normális lányok is (én is ismerek ilyeneket), de a legtöbb ribi. Nem kell foglalkozni velük. Te értelmesebb vagy ennél minthogy ilyenekkel leállj.
2013. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van létezik normális lány! De sajnos fiúknak meg más egyéb hibájuk akad amiért nem müködik komoly kapcsolat
2013. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__509..


Egy ékes bizonyíték az állításomra, a belinkelt kérdést nem én tettem fel, de idekapcsolódik!

2013. nov. 27. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, köszi, belinkeltél egy kérdést, aminek semmi köze a tiédhez és ahol bebizonyosodott, hogy a kérdező nem csak ugyanakkora gyökér, mint te, de még élete sincs. grat. barátkozz össze vele. neked való.
2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"ja, köszi, belinkeltél egy kérdést, aminek semmi köze a tiédhez és ahol bebizonyosodott, hogy a kérdező nem csak ugyanakkora gyökér, mint te, de még élete sincs. grat. barátkozz össze vele. neked való."


Nagyon is idekapcsolódik a belinkelt kérdés! Mind a két kérdésnek az a lényege, hogy a lányok 95%-a legalább nagyon el van kanászodva, és nem vetik meg az ivást/züllést... Ez az "életstílus" terjed mint a tűz, és a korábban még normális lányok is átveszik ezt a nőtársaiktól, mert ezt tartják menőnek, pedig szerintem nagyon gáz, sajnálom, ha nem értetted meg a kérdésemet!

2013. nov. 27. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok és pont olyan lány lennék, amilyet keresel, csak éppen van pasim, aki viszont értelmes annyira, hogy nem általánosít, nem hordja el az egész női nemet pár ribi miatt, nyitott szemmel jár, eszébe sincs olyan helyre menni, ahol tudja, hogy az ilyenek tobzódnak. Szimpla normális srác, amilyen te sosem leszel. Mondtam, az általad belinkelt kérdésben levő fapinával ismerkedj. Hajrá.
2013. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a 95% pedig erős túlzás vagy putriban élsz pesten, mondjuk a 8kerben, na ott tényleg ez van. Undorító, amikor valaki ennyire csökött elméjű, mint te meg a másik fostos kérdező. Szabályosan hányok a fajtátoktól.
2013. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!