Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat és anyagiak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és anyagiak? Van akinek hasonló véleménye van erről?

Figyelt kérdés

22 éves, friss diplomás srác vagyok. Meglehetősen jó egzisztenciával rendelkezek, már az egyetem mellett dolgoztam egy elég neves külföldi illetőségű cégnél, ahol most főmunkaidőben vagyok. A félreértéseket megelőzendő, nem a szüleim pénzét költöm, mindent magamnak teremtek elő.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire mérvadó a párválasztás szempontjából a korombeli lányoknál a férfi anyagi helyzete? Gondoskodó típus vagyok, ha megtehetem és valakivel biztosnak érzem a kapcsolatunkat, el is tartanám a páromat. Szerintem egy férfi dolga hogy megteremtse egy nő számára a szükséges anyagiakat. Gondolok itt a gyerekvállalásra is, amikor ugye a férfinak kell helyt állni.

Persze nagyon fontos, hogy valaki ne csak emiatt legyen velem, de azért szerintem minden nőnek vannak igényei ilyen téren is.

Ti hogyan vélekedtek erről?

Milyen elvárásaitok vannak egy párkapcsolatban?



2013. nov. 25. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a pénz számít. Abból is minél többet tudjak magamra költeni. Kozmetikai szerek, ruhák, mellnagyobbítás.
2013. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

NEM a férfi dolga, hogy megteremtse egy nő számára a szükséges anyagiakat!!


23N

2013. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szálab ***** válasza:
Bocs, pali vagyok, de eddígi életem során (26) olyan nagyon azért sosem voltam elengedve és mégis helyes, néha kimondottan fullos barátnőim voltak, akiket nem érdekelt a lé kérdés.
2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 moonlightsentinel ***** válasza:

Hm, hát szerintem minden lánynak fontos, hogy a férfi olyan legyen, akire lehet alapozni, meg rá számítani. Tehát ne egy semmirekellő, aki nem csinál semmit egész életében.


Ezen felül embere válogatja... a többségnek sztem elég ez, de persze vannak olyanok is, mint Princess, akik csak a kifejezetten gazdagokra buknak.

2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a pénz számít! És nem,nem közhely! Igaz én nem hagynám,hogy a párom eltartson! Sokkal fontosabb,hogy összeillő párost alkossunk. De én személy szerint inkább be akarok szállni a kiadásokba! Szerintem így fer! Csak ne ezzel kezd a csajoknál,mert biztos van olyan aki csak ezért is veled lenne!
2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem várom el, hogy minden programot a fiú fizessen, de nagyon jól esik a figylmesség és az, ha nem engednek fizetni. Több srác is mondta, hogy milyen lenne már, ha mennénk moziba és a lány fizetne pl... és tényleg.... fura lenne, de persze nem kell, hogy mindent a fiú álljon.
2013. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kororsztályod mai 22évesek,nagy része még nem is gondolkodik sem családon,csak a buli és a szórakozás,ami elég cinkes egy igazi emberi élet fenntartásához,örülj neki ,hogy külföldi cégnél vagy, (én is)...gyüjtögesd,és majd ha úgy érzed eljött a nagy ő!biztos szükséged lesz rá...
2013. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom neked, hogy SOSE kezdj olyannal, aki eltartatná magát veled, mert ez azt jelenti, hogy nagyon hülye, neked meg nyilván nincs szükséged egy ostoba nőre.


De tessék, levezetem neked: ha valaki eltartatja magát a párjával, akkor automatikusan függő helyzetbe kerül. Elég elolvasni az itteni kérdéseket a Családi kapcsolatok kategóriában, tele van olyan nőkkel, akik nagyon kényelmesnek találták azt, hogy a párjuk mindent a fenekük alá tesz, aztán amikor tovább akartak lépni ( sokszor eldurvult a viszony, a férfi kihasználja, hogy függ tőle az asszony), egyszerűen nem tudtak, mert ugye sehova nem kellettek dolgozni. Ott vannak 40-50 évesen, boldogtalanok és szenvednek, viszont képtelenek változtatni a sorsukon, mert korábban hülyék voltak...


Na mármost, egy értelme nő tisztában van azzal, hogy az eltartással csak függőségbe hozza magát, ezért alapvetően bele sem megy (az átmeneti munkanélküliség, gyes persze más helyzet). Mert lehet, hogy te iszonyatosan jófej férj és apa lenné, de ő ezt nem tudhatja előre, ezért nem is kockáztat. Érted már?


Nem a te dolgod megteremteni az anyagiakat, mert a nő is ugyanolyan ember, ugyanolyan környezetből, ugyanolyan szociális háttérrel.

2013. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy Tupacot idézzem:

"Miss me with this buy me this-buy me that syndrome shit

Bitch, get a job if you wanna be rich!"


:)

2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a lúzer csicska fiúk gondolkodnak úgy hogy a férfi dolga megteremteni az egzisztenciát
2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!