Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja volt szakításom volt bnőmmel de jóban maradtunk sokat beszélgetünk néha néha van személyes találkozó ahol még szokott lenni csókolózás ilyesmi szóval még a vonzalom megvan benne. Neki már van egy csávó aki nagyon csapja a szelet és mér közelednek egymáshoz. Viszont én nagyon szeretem őt és vissza szeretném kapni. Néha mikor bókolok neki akkor nevetgél meg örül neki rá 1-2 napra meg azonnal stílust vált és megtagadja a bókjaimat azaz nem akarja hallani mintha nem akarná velem a kapcsolatot miközben belül még szeret.


Testvérem azt mondta mondjam neki, hogy akkor jó ne beszéljünk te se írj nekem én se írok elegem van a dolgokból stb. És testvérem szerint akkor úgyis az lenne, hogy elgondolkodik, hogy hú de hiányzik ő nekem meg ilyesmik szóval visszajöhetne. De én nem igazán hiszek benne. Szerintem ha én eltűnök az életéből eltűnik a 3. fél és immár nyugodt szívvel mehet az újhoz.



2013. nov. 25. 18:51
 1/5 Szálab ***** válasza:
Óvakodj a kígyójától, szerintem már egy ideje együtt nyomul (akár úgy is :( )az új fiúval, csak egy kicsit még játszik veled is... Szóval nem igaz, de stoppold a kapcsolatot, írdd le magadban is, max pozitív csalódás érhet ezek után!
2013. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen míg mielőtt jönnek a dolgok, hogy végleg zárd le magadban lesz jobb stb. Kösz de én is tudom konkrétan a kérdésre kellene válasz. És ő nem olyan aki úgy csókolózna velem, hogy van valakije. Vannak qrvák a világon én is tudom de ő egy nagyon kedves aranyos lány és nagyon korrekt módon szakított velem pl.
2013. nov. 25. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg vele a kapcsolatot. Ne komplikáld túl. Jobban jársz.
2013. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szálab ***** válasza:
Nem szakított veled korrekt módon. Ne légy mulya!
2013. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nagyon korrekt volt a szakítással csak utána viselkedett undorító módon. Kihasznált a játéka voltam. És ha felhoztam neki állt feljebb és ő sértődött meg. Igen meg fogom szakítani vele a kapcsolatot de még mindig érvényes a kérdésem vajon észrevennék a hiányom vagy az új fasziával ellenne?
2013. nov. 25. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!