Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen a párkapcsolatban a felek között nagy a kontraszt?

Figyelt kérdés

Itt is, de az életben is nem akarják elhinni az eberek és pénzre fogják legtöbbször ha az egyik fél nagyon csinos jó nő vagy jó pasi a másik fél meg nagyon kövér, csúnya.

Pedig nagyon sok ilyen párkapcsolatot ismerek, ahol semmi érdek nincs csak a színtiszta SZERETETET.

Ennyire irigyek lennének az emberek?


2013. nov. 25. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*Miért olyan hihetetlen a párkapcsolatban HA a felek között nagy a kontraszt?
2013. nov. 25. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert arra gondolnak,hogy ha nekik ez nem jött össze,akkor másnak se sikerülhet.
2013. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, régebben voltam pont ilyen kapcsolatban, hogy nem igazán tartották az emberek külsőleg hozzám illőnek az akkori barátom. Én is megkaptam abban az időben többször, hogy biztos a pénzéért vagyok vele. Igaz, hogy olyan rossz anyagi helyzetben volt, hogy én segítettem őt, de akkor is. :D
2013. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, biztos sok irigy és rosszindulatú ember van.

És mivel tényleg van olyan kapcsolat, amit csak az érdekek tartanak össze, ezért egyszerű ezt a sztereotípiát ráhúzni minden kontrasztos kapcsolatra.

Ráadásul sokan leragadnak a külsőnél. Arra nem gondolnak, hogy esetleg, aki nem olyan szép, jóképű, azzal azért van együtt egy csinosabb nő vagy helyesebb férfi, mert olyan kedves, jó természete van, lenyűgöző a személyisége, családszerető, stb.

2013. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tapasztalod meg, akkor nehéz elhinni, elképzelni.

Nekem hál istennek olyan kapcsolatom van, amit te is leírtál (kezdetben még a csinos nő - kövér férfi felállás is igaz volt, csak aztán lefogyott a párom :D), bár előtte is hittem az érdek nélküli, őszinte kapcsolatokban, mert én magam képesnek éreztem magam rá, és nem vagyok olyan öntelt, hogy azt higgyem, mindenki másnál jobb vagyok e téren.

2013. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!