Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség vagy nem? Baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy nem? Baj van Segítség! Fontos! Többi lent!

Figyelt kérdés

Szia! Szóval kifejteném mi is a helyzet. Én egy 18 éves fiú vagyok a barátnőm 16 éves. Még tavasszal jöttünk össze és ugye mivel ő még "kicsi" bár én sem vagyok nagyobb csak a szex terén értettem így óvatosak vagyunk. Tehát még most is csak petting, egymás kényeztetése. Viszont őszi szünetbe elmentem náluk 4 napra és akkor is csak pettingeltünk de lehet nem voltunk elég óvatosak mert azóta nem jön meg a barátnőmnek kb 1 hónapja. Lehet miközbe a csiklóját piszkáltam olyan lett volna a kezem. Nemtudom. Őszintén. Kétségbe vagyok esve! Olvastam a neten, hogy ha szűz a lány (mivel ő az) akkor is teherbe lehet esni. Figyelem: Még nem ujjaztam meg tehát extra szűz. Szóval csak csiklós orgazmus van semmi más. Be még nem raktam neki. Értitek a lényeget. És a barátnőm tök nyugodt (ebből látszik, hogy még gyerek) én pedig kétségbe vagyok esve. Mondtam a legjobb barátnőinek, hogy beszéljenek már a fejével de sajnos ők is ugyanolyan gyerekesek. Nem értették meg ugyanazt mondták mint a barátnőm. De ezt persze az idősebb haverjaimnak is mondtam meg a lány barátaimnak (ők is idősebbek) és mind mondta, hogy ezt komolyan kell venni, hogy még időben el lehessen vetetni. Viszont kiderült, hogy túl gyerekes. A mának él. Nem foglalkozik mi lesz ha mégis terhes. 3 hétig veszekedtem vele, hogy csináljon egy terhességi tesztet ám azt reggel az első pisilésnél kell de ő délután csinálta a 2.-nál (negatív lett) és szerintem az nem jó már akkor. Mivel ugye 2. pisije volt. De már egy 2. terhességi tesztre nem tudtam rávenni mert annyit mondott, hogy "akkor mehetsz a teszteddel együtt" persze tudom hogy ezt idegességébe mondta mert ismerem. Végig idegeskedem az egész hónapot. A szüleimnek nem merem mondani ezt az egészet. Viszont megbeszéltem a barátnőmmel, hogy az anyjának mondja el. Mivel megértő. Elmondta neki. Mindent. De ő is ugyanezt beszélte mint a barátnőm. "nincsen semmi baj". De az anyja azt mondta, hogy majd elviszi egy normális orvoshoz kivizsgálni de kitudja mikor? Azt mondta téli szünetbe akarja. De az már túl késő! Én megmondtam neki. Neki se lenne jó, és nekem se lenne jó, hogy ha a decembert is végigidegeskedném, gyomorgörccsel aludnék el. Mit tegyek ebben a helyzetben? Kinek mondjam? Ha mégis terhes mit tegyek? Mennyibe kerül egy abortusz? Van-e a terhességnek valami előjele az 1. hónapba? Mit tegyek segítsetek.

Utóirat: Tudom, hogy felelőtlen vagyok 18 évesen ezt magam is tudom. Szóval nagyon szépen kérlek titeket az ilyen hozzászólásokat hagyjátok ki! :) :|



2013. nov. 25. 19:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút túl aggódod az adott problémát. Egy nőnek nem csak azért nem jön meg, mert éppen terhes, lehet ám más oka is. Ráadásul 16 évesen meg pláne előfordul. Terhességi teszt szerint sem terhes, ráadásul a saját anyja szerint is minden rendben. És hát nyilván az én véleményem nem sokat számít, de szerintem egyáltalán nincs okod félni, hogy összehoztatok egy gyereket.
2013. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem feleslegesen aggódsz. 16 évesen még nem áll be mindenkinek a menzesze.

Pár dolgot nem igazán értek a kérdéseddel kapcsolatban. 1 hónapja történt az eset és azóta nem jön meg a barátnődnek, de te már 3 hete aggódsz és akkor csináltátok a tesztet? Mert az aktus után minimum 2 hét kell, mire bármit is mutat...

A terhességnek vannak korai tünetei, keress rá az interneten, én a hányást tudom biztosan, de a menstruáció elmaradása szokott lenni az első jel...

Igazából ha terhes, az ő döntése lesz, hogy mi lesz a babával, te csak támogathatod.

2013. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi idegességemben. 1 hónapja idegeskedek. Kb azóta van ez az egész. És 3 hét után csináltuk meg a tesztet.
2013. nov. 25. 19:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolgon azért megakadt a szemem...

"És a barátnőm tök nyugodt (ebből látszik, hogy még gyerek)" ... vagy talán ebből látszik, hogy értelmesebb, és tájékozottabb, mint te?

"Mondtam a legjobb barátnőinek, hogy beszéljenek már a fejével" -- mégis mire beszéljék rá? Hogy legyen ő is a semmiért idegbeteg?

"hogy még időben el lehessen vetetni" -- vagy esetleg vállalni érte a felelősséget? Ez volt az a pont, amikor végképp beigazolódott, hogy kettőtök közül te vagy a gyerekesebb, érzéketlenebb, primitívebb.

"Elmondta neki. Mindent. De ő is ugyanezt beszélte mint a barátnőm. "nincsen semmi baj"." -- Bocs, de szerintem azért egy anya már tapasztaltabb ilyen dolgokban, mint egy hozzád hasonló szexuális dolgokban nem túl tájékozott tini. Nehogy már nála is jobban akarj mindent tudni!


Egyébként meg egy orbitális nagy tahó vagy. Leszärod, hogy barátnőd mit érez, mit gondol, téged - 18 éves FELNŐTTként - csak az abortusz érdekel. Egyelőre ha teherbe is esett - ami ha megtörtént, kb. ő lesz az új Szűz Mária - nem te fogod eldönteni, hogy mi legyen a magzattal! Persze, menekülnél az esetleges felelősség elől, és egyetlen kósza gondolat erejéig sem gondolsz arra, hogy netán ő mit akar. Primitív vagy és gyerekes. Azon csodálkozok, hogy még nem dobott ki.Lerí róla, hogy csak magadat nézed.


Mellesleg neked nem hogy a szex nem való, de még a petting sem. A fenti sorok jól igazolják, hogy túl gyerekes vagy még hozzá. Nem a barátnőd gyerekes, hanem te!

2013. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4807..



esély bármire megvan, de nagyobb rá az esély, hogy nem..

2013. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves Simon!

Ennek az egésznek a legeslegelején még én is tök normálisan kezeltem a helyzetet....Azután lettem így kikészülve, hogy ő le se szarta az egészet. (Még ha nem is az oké) De valamilyen szinten láthatnám rajta, hogy érdekli.

És megnyugodhatsz beszéltem vele erről az abortuszról és ha úgy adódik meg akarja csinálni szóval minden ilyen "mi lesz ha.." dolgot megbeszéltünk.

Tahó lennék? Meglehet. Az elmúlt 1 hónap miatt. Én inkább leszek tahó, erőltetem a témát és "gyerekeskedek" minthogy én se foglalkozzak az egésszel és megtörténjen a baj.! :)

2013. nov. 25. 19:40
 7/24 anonim ***** válasza:

Átlagosan minden lánynak 21-22 évesen áll be a ciklus. Az én Párom, anno' szintén 16 volt, és hasonlóan az első pettingek után a 28 napos ciklusa pontosan 40 nap lett. Aggódtunk, de tudtuk, hogy nem lehet baj. Mi minden pettinget nagyon szigorúan kontrolláltunk. (Előbb Ő volt kényeztetve, utána én. Vagy ha velem kezdtük, akkor utána kézmosás, és kicsivel később Ő.)

A Spermiumot megvizsgáltuk hobbi mikroszkóp alatt 300x-os nagyítással, és mértük az időt. Üveglapon 40-45 perc után nem láttunk "mozgást" ami nem jelenti azt, hogy nem életképesek. Továbbá ha olyan környezetben van(nak), akkor akár 2-3 napig! is elélhetnek.)


Mindig mossatok kezet, ha oda juttok, akkor szigorúan gumival.


Valószínű nem lesz terhes. De rizikós lehet. Mi 6 év elteltével egy kis iszogatás után estünk egymásnak, amikor nagyon kivert :D és utána nem mostunk kezet. Másnap mentünk dokihoz és felírt egy 72 órás tablettát (9800ft 1db bogyó+a doki)Ettől kezdve napra pontosan megjön, és sokkal jobban vigyázunk. (22L&27F)

2013. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

2. vagyok, és nem akarlak lehülyézni, de most már igazán beláthatnád, hogy túlreagálod a helyzetet. Ha ezen az oldalon tanultad a megtermékenyítést, akkor nem is csodálom, hogy aggódsz. De most elárulom neked: azért teherbe esni nem ilyen egyszerű. Persze történhetnek balesetek, de ebben az esetben szerintem nagyobb az esélyed, hogy megnyerd a lottó 5öst.

Szóval nyugi. Én a barátnőd helyében iszonyú dühös lennék rád, hogy minden ismerősötöknek beszámoltál a történtekről.

2013. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen teljes mértékben igazad van! Túlreagálom! Nagyon is! Viszont ha már az elején partner lett volna mindenben a barátnőm és nem nyavalygott volna mindenért akkor nem mondtam volna el másoknak. Azok a mások kb 5 ember szóval nem kell itt tucat számra gondolni! :) De légyszíves arra írjatok valamit, hogy mi a teendő ez ügyben? Csak várjak?
2013. nov. 25. 19:54
 10/24 errre ***** válasza:

18évesen, ekkora s.g.gfej legyél..hihetetlen.

terhes???a semmitől? te beteg vagy! állj már le!

látszik, hogy semmit nem tudsz a szexről, de azért eszetlenül csinálod.

jó, hogy ott voltál felvilágosításon..

ha ennyitől terhes lenne egy nő, szerintem k*rv.a sokan lennénk már a világon!

te tényleg egy tájékozatlan ta.hó vagy.

2013. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!