Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mi van?!

Figyelt kérdés
Egyik este felajánlottam a páromnak, hogy valamelyik nap nála alszok. Úgy volt, hogy reggel megyek is hozzá, ha felébredtem. Idő közben az egyik barátnőm is bejelentkezett, így kellemest a hasznossal nála töltöttem az éjszakát és onnan indultam volna vidékre. De valahogy még aznap este, mikor a barátnőmnél aludtam, az én életem párja üzenetet ír, hogy megbetegedett a munkatársa, be kell mennie helyette. Nem probléma, gondoltam úgy lesz, mint a múltkor. Estefelé elmegyek hozzá és meg van oldva a dolog, max. ha túlórázik beülök valahová és megvárom. 1-2 óra várakozás még nem a világ vége. De nem így lett. Kb. 3x hívtam, hogy menjek-e, mi legyen, stb... de aztán sűrű elnézések közepette kijelentette, hogy ne menjek. Fiúk! Ti nem örültök, ha a barátnőtök egy nehéz műszak után haza vár, esetleg még főz is nektek egy finom vacsit, és utána szeretget titeket egész este?! Nem értem... Vélemény?
2013. nov. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Megsértődött, hogy a barátnőd fontosabb volt mint ő. Engeszteld ki.
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ott másik csaj van...:)
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, nekem kicsit gyanús. Szerintem minden pasi örülne, ha munka után a barátnő kényeztetné.
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megsértődött volna a barátnőm miatt, mert aznap is dolgozott, szóval akkor nem is tudtam volna menni hozzá... ez a másnapra érvényes
2013. nov. 25. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
félrekúr.
2013. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és azt még elfelejtettem leírni, (mert másnap beszéltünk róla) hogy csak azért mondta azt, hogy ne menjek, mert nem akarta, hogy várnom kelljen rá. De basszus! Ha valakit szeretsz akkor vársz rá. Nem?
2013. nov. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!