Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 feletti férfiak, ti így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak, ti így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ha komoly kapcsolatban vagytok egy nővel, egy idő után kevesebb együttlétet igényeltek? Vagy ez csak az elkényelmedéstől lehet?

Már próbáltam mindent,fehérnemű,konyhában leteperés,meg ilyenek de semmi nem jött be. Nem értem! Csak este az összebújásnál sikerül valami de az is csak kevésszer.

Mit tudok még tenni az ügy érdekében?

A válaszokat köszönöm!



2013. nov. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Unalmas lesz már egy idő után mindig ugyanaz.
2013. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
pont hogy egyre többet igényelem. de nem mindig ugyanazzal a személlyel...
2013. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát minden 30 feletti pasi kufircolna csak nem komoly kapcsolatban!

Elég szégyen az ilyen pasikra nézve! Már bocsi

2013. nov. 25. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csinálnám többször is, de haza jövünk és én arra várok, hogy ő lépjen, ő arra vár, hogy én lépjek.

Amikor már ágyba kerülünk, akkor ott van, hogy van 5 óra alvásra időm, és kezdődhet a munka előröl és már nyűgös vagyok és alig látok. Lehet olyankor szex, majd ő élvezi, és én meg belealszok. Vagy fordítva. Az meg lehangoló.


Miért nem lehet 10 előtt neki kezdeni? Miért kell 11kor még mindig a neten pötyögni?...

a fahsz se tudja.

2013. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Detto! Foleg ha szult is....
2013. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sok munka általában. Bár sokan undorodnak azoktól a nőktől akik már szültek is... szomorú :(((
2013. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DreamWeaver ***** válasza:
100%

Sok munka, kevés szabadidő, kevés pénz, munkahelyi gondok? Leginkább a kommunikáció hiánya. Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. A férfiak éppúgy nem gépek, mint a nők. Viszont a férfi embernek van egy olyan típushibája, hogy fogóval kell belőle kihúzni, mi bántja. :) A szex nem megoldás semmire. És az is igaz, hogy idővel a rutin a hétköznapokban és az együttlétekben szürkeséget okoz. Mindössze három dolog kell a megoldáshoz. 1. a felek kölcsönösen belássák, hogy szürkülnek 2. kölcsönösen időt és energiát fektessenek a közös jövőbe 3. kommunikáció. Ha ez a három feltétel egyik, vagy mindkét fél számára nem fontos, vagy nem látható, rövid időn belül a kapcsolat is teljesen kihűl. Próbáld meg észrevenni, mi az, ami használ. Ha az összebújás bejön, akkor abból adj még többet. Viszont ami életbevágóan fontos. Ha kettőtökért egyedül Te teszel és csak Te fektetsz bele energiát, az sajnos halott ügy. És még valami. Nem szabad általánosítani. :) Ne add fel Magad a végsőkig ennek a kapcsolatnak, ha nem megy. Lehet, hogy valahol a nem is olyan távoli jövőben egy olyan férfi vár Rád, aki minden eddiginél jobb lesz. De el fogod szalasztani, ha most kimúlt lovat dögönyözöl.

32F

2013. nov. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!