Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves lány és egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 23 éves srác között lehet tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, de félek, hogy elveszíthetem. Eddig rendben megvoltunk egymással, csak attól a gondolattól félek, hogy a nagy korkülönbség miatt elveszíthetem mások miatt.:/

2013. nov. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

bárcsak nekem is összejöttt volna. szinte bármit emgtennék egy fiatal lányért..:/

ha a srác komolyan gondolja, akkor no para.

csak te sem legyél éretlen.

égy kicseszett mázlista a pasid!

2013. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze. Gyámsági kapcsolat :DDD


Amúgy mehet, csak viselkedj éretten.

2013. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Köztem és a pàrom között is 7 év korkülönbség van és tökéletes minden màr màsfél éve! Együtt is lakunk,és jól működik minden :) szóval ne aggódj :) szerintem működhet minden :) 19/L
2013. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert 11-12 éves fiúkkal azért még könnyebb... (bocs :) remélem belefér a humor)
2013. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem 12-13 évesről beszéltem. 26 éves a pàrom én 19. De ha tényleg humornak szàntad akkor oké..
2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy humornak, nem írtad, hogy idősebb vagy fiatalabb, csak a korkülönbséget. Most arról nem tehetek, hogy az én humorérzékemből csak ennyi telik :P
2013. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem szeretnék pedofil lenni :) és nem is leszek de a kérdés most nem rólam szól :) de jo volt a humorod :D csak én nem veszem néha a poénokat!
2013. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!