Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudunk megegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudunk megegyezni, hogy hol szilveszterezzünk?

Figyelt kérdés

Barátom MÁR azt is eldöntötte,hol szilveszterezzünk.Folyton kérdezgeti tőlem,hogy ugye oda megyünk? Ha én erre azt mondom,hogy meglátjuk,már azzal jön,hogy de miért,én nem akarok ott? Miért nem mondom,hogy igen?

Szerintem meg ráérünk ezen gondolkodni, hátha addig lesz valami újabb hely/ötlet. De amint ezt elmondom neki, rögtön ugrik, hogy de nekem miért nem jó ez, már megint kivétel akarok lenni stb...

Holott ő oda akar menni,amit az ő haverjai rendeznek, szóval csupa fiúval lennék körülvéve,akiknek hallgathatom majd a süket dumájukat. Biztosan azért akar annyira oda menni,hogy majd jól hülyülhessen velük. Más ötlet már szóba sem jöhet nála.

Nem tudom, hogy oldjam meg. Engedjek én, aztán az egész szilvesztert egy kanbuliba töltsem?Mit tennétek?

17L


2013. nov. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Látod, ezért jó, hogy nekem akkor van a születésnapom, ezért én döntök. :D
2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy vagy nem mész külön szilveszterezni ,vagy akkor ő sem megy el sehova.!
2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki hogy szeretne elvinni a haverjaival és nem zárkozik el attol hogy együtt szilveszterezzetek hanem mindenképpen szeretné ha vele lennél.mondhatná azt is hogy akkor menj te ahová akarsz meg ő is mert nem vagytok összekötvee igy még nem kötelező együtt bulizni de ő mégis szeretné. mellesleg te nem hoztál fel semmi konkrét ötletet csak hogy HÁTHA lesz más. és ha őt hamarabb hivták akkor szerintem menj vele és probáld meg jol érezni magad. hátha lesz ott a barátai közül is valamelyiknek barátnője akivel majd el tudsz beszélgetni. szerintem ezen ne vesszetek össze. most mentek ide jövőre meg majd oda ahová te szeretnéd:)
2013. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem lesz lány, egyiknek sincs barátnője és ezen nem csodálkozom....

Mondtam ötleteket is,pl a környéken egy szolidabb bulit, ahova szintén ismerősök jönnek, de ő a haverjaival akar,ott:/

2013. nov. 25. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a környék közel van akkor szerintem meg oldhatjátok ugy is hogy az este egyik felében az egyiok buliban vagytok a másikban meg átmentek a másikba. és akkor mindenkinek igaza lesz. ha meg ez nem megoldhato akkor menj el vele és probáld meg jol érezni magad ha meg nem megy hivd fel néhány barátnődet hogy menjenek eléd és menj el velük ő meg hagy maradjon. mellesleg ha szeret akkor oda fog rád figyelni nem csak a haverjaival lesz de egy srácnak fontosak a barátok és ha megprobálsz ellenük beszélni akkor viták lesznek ezt tapasztalatbol mondom:)
2013. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!