Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjam meg neki?

Figyelt kérdés
van egy csaj jópáréve ismerem elégé össze szoktam vele meg minden és totálisan szerelmes vagyok belé ö is tudja ö is szeret csak ö ugy mint testvért -.- és van pasija akarnák neki irni egy levelet hogy értse meg hogy hogy van ez szóba nem tudom el mondani neki mert el sirom magam :S
2013. nov. 25. 22:44
 1/8 zotanbro ***** válasza:
elsirja magat xD szedd ossze magad es mond el szemelyesen.
2013. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Behugyozok!! X'D
2013. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
férfias :D amúgy nem "akarnák" akarnék!!!!! de ilyet akkor is szóban mondj el!!
2013. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szánalmas lúzer b+:D:D élőbe nem tudod elmondani mert elsírod magad,erre iszunk:D
2013. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem megy ha férfias ha nem ö meg is ért de nem fogok elöte taknyolni há hogy néz az már ki akarnák neki irni egy szép levelet értse meg mert nagyon nem érti és akarná mert vagyok neki olyan fontos
2013. nov. 25. 22:50
 6/8 zotanbro ***** válasza:
ha szoba mondod meg ertekeli is hogy na ennek a gyereknek helyen van a f4sza .. ha meg irsz egy levelet sztem ki rohog : D
2013. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem röhög ki de meg fogadom tanácsotokat és el mondom neki szóba csak nem tudom hogy mit és hogy hogyan nem tudom el mondani anyi minden forog a fejemben b+
2013. nov. 25. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!