Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodtunk egymástól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk egymástól a barátommal, úgy érzem nem érdeklem már, mit tehetnék? Nagyon bosszantó ez, és néha már idegennek érzem magamtól.

Figyelt kérdés

Az egyetem miatt keveset találkozunk, egyébként skype-on és telefonon tartjuk a kapcsolatot. Sokszor mondja, hogy nem ér rá, és nincs kedve most beszélgetni. Ezért vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem beszélünk, miatta. Én nagyon szívesen beszélnék vele, tudnék rá időt szakítani, de benne nem látom a hajlandóságot. Ezért szinte már idegennek érzem a kommunikáció hiánya miatt. Persze állítása szerint szeret, de nem ezt veszem le a viselkedéséből. Például a hétvégén összesen 5 percet beszéltünk...

19L és 20F


2013. nov. 25. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hát pl hagyd el?

szerintem van másik csaja már:/

nem akar veled lenni és beszélni ezért keres kifogásokat

itt a vége

2013. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem történik vele semmi, és kínosan érezné magát. A Skype mégsem ugyanaz, mint személyesen találkozni valakivel.

Párom engem is nyaggat a Skype-al, nagyon szeretem a fiút, de egyszerűen nem vagyok híve az ilyen dolgoknak. Inkább amikor majd találkozunk akkor beszélgetünk, és akkor mondjuk majd el személyesen az élményeket.

2013. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kb 3 hetente találkozunk. Azt mondja nincs ideje semmire, de mégis sokat kockul.
2013. nov. 25. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs igénye rád, az nem jelent semmi jót. Ha valakit tényleg szeretem, vagy legalábbis fontos nekem, azzal sokat akarok beszélni, főleg ha a párom. Szerintem neki nem jelenthetsz valami sokat.
2013. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanezért szakitottam a pasimmal egy hónapja..kiderült volt is neki más titokban
2013. nov. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!