Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire gyakori a visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori a visszahúzódóbb lányoknál?

Figyelt kérdés

Adott volt volt bnőm egy nagyon aranyos kedves de csendes visszahúzódó lány nem volt sok barátja aza tipikus elvegyült a tömegben ember azaz senki nem vette észre. Nagyon szerettük egymást nagyon jó kapcsolat volt egy nagyon aranyos kedves csodás lány volt mind a ketten nagyon szerettük egymást, majd elment egyetemre aztán mint egy vulkán kitört. Engem dobott 1 hónap alatt bulizik iszik. Már új csávója van lassan engem pedig kihasznál játssza az eszemet folyamatosan összetöri a szívemet. Így véget vetettem a barátságunknak mert ha nem is szándékosan de csomószor orrom alá dörgölte, hogy a csávóval akivel össze fog jönni most ez történt meg megy vele filmezni megi lyenek, közben meg velem még csókolózott mikor találkoztunk.


De tényleg egy haláli jó nagyon kedves lány volt akinek én voltam az első komoly kapcsolata majd jött az egyetem és ez lett.


Hát én majd bele döglöttem nem értem, hogy tud valaki ilyen durva 360 fokos fordulatot venni. Hogy bízzak ezentúl a jövőbeli kapcsolatokban? Ott is majd az lesz mennyire szeretjük egymást meg így meg úgy csodás a kapcsolat majd aztán más is kidob engem.



2013. nov. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagytad hogy szórakozzon veled, vess magadra. neked el kellett volna felejtened miután dobott és riban.ccá vált.
2013. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szokott ilyen lenni. Pont az egyetemnél. Mert azt mondják, aki a gimiben szürke kisegér, az lesz az egyik legdurvább egyetemen. /mármint úgy durva: bulizós, pasizós..., szóval legvadabb/
2013. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy szomorú helyzet. Tudom, hogy hamarabb el kellett volna szakadnom tőle de hát nagyon szeretem/szerettem. És ennyi idő kellett, hogy végre ráeszméljek a dolgokra teljesen. Szóval megszakítom vele a kapcsolatot aztán éljen boldogan aztán ne jöjjön hozzám sírva, hogy az új csávó csak kihasználta. Bár szerintem most az se érdekelné míg van szex. És mindezt egy tényleg fantasztikus nőből fejlődött ki ez a torz szülemény.
2013. nov. 25. 23:57
 4/11 A kérdező kommentje:
De így a jövőtől is nagyon félek. Nem vagyok nagy csajozós örülök ha mást szedik össze az is bármikor dobhat lehet 1 hónap után lehet 5 év után lehet az esküvő után. Szóval annyira megbízhatatlan ez a helyzet :( . Vele is már az eljegyzésről beszélgettünk monda, hogy mennyire várja már meg mennyire szeretné, hogy eljegyezzem aztán bumm.
2013. nov. 25. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Másnak is kiújult az agyrákja a szöveg olvasása közben?


TAGOLÁS! VESSZŐK HELYES HASZNÁLATA!

2013. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kiakarja élni magát. Eddig elnyomta magában a vágyait, kis szürke egér. volt. Gondolom fiatal, kiakarja használni a lehetőségeit, önbizalmat akar növelni.

Szerintem nem kéne ezen fennakadni, tök természetes. Ha idősebb lesz, benő a feje lágya.

2013. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen barátnőm van, és pont most egyetemista :S

akkor rám is ez a sors vár?

2013. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ki akarja élni magát az még rendben van de tudatosan vagy tudat alatt engem folyton kínoz. Mint mondtam az milyen már, hogy éppen alakul neked ki egy kapcsolat már lassan összejössz valakivel közben meg az exeddel kavarsz csókolózol. Jó igaz én kezdtem de pici ellenállás se volt benne még ő vadult bele a dolgokba. Én csak azért kezdtem mert nagyon hiányzott és én szeretem de ő nem. Ha korrekt ember lett volna megálljt parancsol, hogy hé nekem nemsoká lesz új kapcsolatom. Ez azért eléggé undorító viselkedés. Vagy az, hogy kértem ne beszéljen az új csávóról erre többször is felhozta.
2013. nov. 26. 07:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezt nem így kell felfogni! A lány huszas éveik elején még nem komolyak..úgy is mondhatnám h rosszabbak mint a fiúk. Mindenkivel kavarnak főleg ha még egy kicsit csinosak is. Majd akkor nyavalyogj ha te 30 leszel, és a 26-27 éves barátnőd nem komoly. Addig meg sok kapcsolat vár rád! Az élet széép ;)
2013. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*lányok
2013. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!