Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy ez a korkülönbség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy ez a korkülönbség? Mit gondoltok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

én 19 éves lány vagyok, ő 34 éves férfi

komoly gondolkodású lány vagyok, érettebb a korosztályomnál

gondot jelenthet ez a 15 év?

nem vagyunk még együtt, de alakulgat a dolog.

mit gondoltok, sok ez a korkülönbség? mik a jó és a rossz oldalai?

mi a véleményetek ha csak úgy halljátok, hogy 15 év korkülönbség van egy pár tagjai között?


2013. nov. 26. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. mindenki ezzel jön, hogy érettebb a korosztályánál. -.-'

2. eléggé sok a korkülönbség

3. ennek ellenére működhet, meg kell próbálni

én azért elítélem az ilyet, meg úgy a társadalom 90%-a is, de a ti dolgotok.

2013. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

én valóban érettebb vagyok, többen mondták is, és a saját korosztályommal nem is jövök ki jól, de ezen nem állok le vitázni, a lényeg hogy ezt akik ismernek tudják.


Te miért ítéled el az ilyet?


köszi a választ :)

2013. nov. 26. 00:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenki érettebb a korosztályánál,akkor valójában senki sem érettebb.Amúgy ez már egy jól bevált módszer a fiatal csajok felszedésére a vén fószereknél.Szerintem 19 évesen még fiatal vagy egy 34 éves palihoz.Benne van a pakliban,hogy csak ki fog használni,mert az ilyenek azt csinálják.Hatnak a naivitásra.
2013. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tartom valószínűnek a kihasználás funkciót, mert ismerem és jóba vagyok az édesanyjával, akit édesanyám is ismer, és szintén jóban vannak. a srácot is ismeri édesanyám, pusziköszönés viszonyban vannak (mint ahogy én is a édesanyjával)
2013. nov. 26. 00:26
 5/17 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva hogy a "Nagy ez a korkülönbség?" kérdés 3x 3különböző kontextusban található meg a kérdésedben, szerintem te is érzed, hogy sok.

Nem csak azért mert az egyik fél tapasztaltabb és a másik nem biztos hogy meg tudja adni neki azt amire vágyik, hozzá jön az is hogy teljesen más életszakaszban vagytok, ő 34 éves férfi, anyagilag független, ha minden jól működik akkor már a gyerek kérdésen kéne rágódnia, te sulizol anyudékkal laksz, nem vagyok benne biztos hogy ezek a dolgok összeférnek.

Hosszútávon szerintem ez az ügy mindenképpen halott gondolj bele, amikor te még csak 25 vagy, ő már 40 ez a legkisebb gond.

Máskülönben: lehet hogy úgy érzed hogy a saját korosztályodon belül nem találod meg a hozzád hasonlóan széles látásmódú, kompetens fiúkat, de hidd el nekem ott vannak.

2013. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
"funkció" helyett meg "opció" a helyes szó.
2013. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a sulit tavasszal befejezem, és dolgozni fogok, már a szerződésem is megvan. bár tény, a szüleimmel fogok élni még egy ideig.

sajnos nem nagyon ismerek egy olyan fiút sem, akiben egy halvány szikráját is látnám a komolyságnak, az érettségnek. még a 4-5 évvel idősebbekben sem. vagy ha van is ilyen, párkapcsolatban élnek.

2013. nov. 26. 00:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem is kerestél te soha igazán ha ezt mondod, vagy csak nem vetted észre magad körül.

Nyilván az alapján amit a suliban látok én is azt mondanám hogy nincs a világon egy olyan lány akiben meglenne ez.


és elfelejtettem leírni az elején: 18/F !!!

úgyhogy kikérem magamnak

2013. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

a sulimban kb. 400ból jó ha van 50 fiú :D

és kerestem, de nem találtam egy velem egyidőset sem, de nem ez a lényeg most.

2013. nov. 26. 00:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Mind1 is szerintem sok. Lehet hogy egy 34 éves férfi markánsabb, határozottabb, és több biztonságot sugall egyrészt azért mert a szemedben sikít róla hogy tapasztaltabb (mindegy milyen téren) másrészt ott az anyagi függetlenség és a dominancia. nem tudom hogy milyen folyamatokat indít el bennetek ez az összkép, de gyakran képes kifordítani a lányokat a világukból.

Azt hogy mit látsz, hallasz, és érzel, azt csak te tudod..

2013. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!