Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy az első szerelmeddel vagy együtt életed végéig?

Figyelt kérdés
mmint tudom hogy elméletben lehet, de szerintetek mennyi rá az esély? 18-20 évesen jöttünk össze és már több mint egy éve együtt vagyunk és tökéletes a kapcsolatunk
2013. nov. 26. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet pl. össze jössz egy csajjal, nagyon szereted, másnap meg elüt egy busz. :D
2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
nem sok :( 10% talán vagy annyi sem...
2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi 3 éve vagyunk együtt, és vannak problémák, veszekedések. De mindig arra jutunk, hogy nem tudnánk mással együtt lenni. Persze, néha beindul a fantázia, a kíváncsiság, de egyikünk sem lenne képes félrelépni mással. És bár vannak problémák, mindig igyekszünk megbeszélni egymással és megoldást találni rá.
2013. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és ez az első komoly kapcsolatotok?
2013. nov. 26. 12:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as, én is sokáig így voltam vele, nem tudtam magam elképzelni más férfi mellett, csak a párommal. 12 évig bírtuk is, aztán vége lett. Ma már azt nem tudnám elképzelni, hogy csak egy férfi lett volna mellettem életem végéig. Nem falom nagy kanállal az életet, de nem bánom, hogy más férfiakkal is megtapasztaltam a párkapcsolatot, mert amíg csak az első szerelmemmel voltam együtt, mindvégig azt hittem, ő a tökéletes. De nem volt más tapasztalatom, így hasonlítani sem tudtam senkihez. Már tudom, messze nem volt tökéletes társ, de még csak megfelelő sem. Sosem fogom megbánni, hogy elhagytam.
2013. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim általános iskolában jöttek össze, és a mai napig együtt vannak:) 50 év felett vannak már.
2013. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Elméletben bármi lehetséges, de az élet egy kicsit más.....

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de ha így is van, akkor az egy csomó elfojtással jár együtt.

Én is azt hittem, hogy az első párom lesz a férjem, a gyerekeim apja stb. 7 évig voltunk együtt. De nagyon sokat változtunk ennyi idő alatt főleg én és szakítás lett a vége.

Ami nem megy azt nem kell erőltetni.

Nagyon-nagyon sokat kell melózni azért mindkét félnek, hogy fenntartsák a vágyakat (szerintem ez az alapja az egésznek). Mert ha már másra kezd vágyni akármelyik fél ott baj van és előbb-utóbb rossz vége lesz.

És ilyenkor nem magunkat kell ostorozni, hogy milyen erkölcstelenek vagyunk, egyszerűen ilyen az emberi természet.

De én azt mondom, ha jó a kapcsolatod, ne agyalj azon, hogy mi lesz 20 év múlva, hanem ÉLJ ÉS ÉLVEZD!!!!

:)


27N

2013. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak rajtatok múlik.
2013. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan szülőket akik 16 éves korukba jöttek össze és azóta is ... de sajnos nagyon ritka. Ezerből talán 1 ha van ilyen.
2013. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, első komoly kapcsolatunk. És nem vagyok szerelmes, ami a rózsaszín ködöt illeti... :) Viszont tisztaszívből szeretem, a legjobb barátom is egyben. És bár még fiatalok vagyunk, elég sok mindenen segítettük át egymást. Nem is bánnám, ha ő lenne az egyetlen. :)
2013. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!