Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy nem akarok többet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy jó barátom szerelmes belém, de én őt nem szeretem, ezt ő tudja, de mégis érzem, hogy nagyon nyomul...


Folyton rám ír facebook-on, meglátogat, és sokáig itt marad nálunk, hiába jelzek neki, hogy már késő van, lassan mennem kéne aludni, stb, de semmi! Ráadásul a szüleim se segítenek..

Mit csináljak? Nem akarom megbántani mert kedvelem és jó fej, de én ezt már nem bírom!

Miért nem érti meg, hogy én nem akarok többet barátságnál?

Nekem még kapcsolatom se volt soha, nem tudom mit kéne csinálnom..

Kérlek segítsetek!


Én 17/L, ő 22/F.



2013. nov. 26. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy takarodjon haza.
2013. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ide! A barátom vagy és az is maradsz! Ha ezt nem érted meg, akkor nem leszünk barátok.


Ennyi.

2013. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De már kétszer is átbeszéltük és akkor azt hittem, hogy megértette, de mégse.

Úgy viselkedik mintha járnánk, pedig tudja, hogy nem..

2013. nov. 26. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy alibi-pasit.
2013. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert ha úgy viselkedne, akkor csókolgatna, meg ölelgetne stb. Csak szeretne úgy viselkedni. Nagy különbség. Nem vagy elég következetes, azért teszi eztm, mert érzi, hogy hagyod hogy ő érvényesüljön. Állj a sarkadra és mondd meg egyértelműen, hogy nem akarsz semmit tőle max barátságot. Ha meg nem dogadja el, kamuzd be hogy szeretsz valakit.
2013. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alibi-pasi kilőve, nincs olyan akit meg tudnék kérni..
2013. nov. 26. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza face-en, ne engedd be, mondd meg neki, hogy fel lehet embereket jelenteni, akik zaklatnak másokat. Addig amíg nem szeded magad össze, és nem csapsz oda az asztalra, addig nem is fog békén hagyni.
2013. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj az olyan lányokkal mint te, hogy nagyon ambivalens jelentéssel bíró üzeneteket és jeleket küldtök. Ahogy leírtad, hogy próbálod jelezni, hogy már késő van, mennél lefeküdni, abból ő nem látja át világosan, hogy mit is szeretnél mert miért ne hihetné azt, hogy ő is ott maradhat és veled aludhat.

Olyankor mondd meg neki, hogy már késő van, te aludni akarsz és legyen szíves menjen haza. És még valami, mindenképpen meg fogod bántani teljesen mindegy hogy tálalod, a kérdés az, hogy mennyire. És tudod mindez azért van mert a lányok folyton azt mondogatják, hogy egy pasi legyen kitartó és akkor elnyerheti a lány szívét, baromság de ebbe most ne menjünk bele.

Ne arra alapozz ő mit hisz vagy mit tud, ha még nem mondtad meg neki egyértelműen mi a helyzet. Ülj le vele és mondd el neki de ne bunkó módon, hogy "akkor sem jönnék össze veled, ha te lennél az utolsó pasi a földön" vagy ehhez hasonló hanem szépen, nyugodtan.

2013. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én már kétszer is kifejtettem neki, hogy köztünk barátságnál többről nem lehet szó. Leültem vele és megmondtam neki, hogy én barátságnál többet nem akarok, és, hogy közöttünk nem jöhet létre olyan kapcsolat ami több mint CSAK barátság.

Én azt hittem megértette, de úgy tűnik nem. Már nem tudom mit csináljak.

2013. nov. 26. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtam. Realitásvesztésben szenved, de durván ám. Ki tudja, lehet hogy most csak így nyomja a témát, később pedig ha lesz is udvarlód, lehet hogy el akarja majd távolítani tőled. Ha most nem rázod le, akkor meggyűlik vele a bajod később. Radikális lépések kellenek, ne engedd be, ne válaszolj neki face-en, mert ha mindezeket megteszed, akkor neki még mindig az jön le, hogy a nője vagy. Ha koslat utánad, mondd meg neki, hogy feljelented zaklatásért.
2013. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!