Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik ennyire az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire az exem?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottam vele és nekem már van új párom,mégis nagyon hiányzik az exem,3 évig voltunk együtt

2013. nov. 26. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A mondat végén a megfejtés . 3 év sok idő , nehéz elfelejteni.
2013. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiba rögtön új kapcsolatba bonyolódni ennyi idő után. Nem tiszteled magad eléggé, nem adtál időt magadnak, hogy lezárd érzelmileg a régit. Így magadat is becsapod és a jelenlegi párodat.
2013. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, jó ez így neked? Nem kéne az a kapcsolat
2013. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen bennem is ez van,de nagyon összevagyok zavarodva.Egyik nap ezt akarom másik nap már mást,nem tudom mit kellene tennem
2013. nov. 26. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a cipőben járok én is. 4 hónapja vége egy 4 éves kapcs.nak. Belevágtam egy újba, viszont félek, hogy magamat csapom be és nem alakul ki szerelem.
2013. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is pont ezt érzem,és nem tudom mit kellene tennem,mi lenne a helyes
2013. nov. 26. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy próbáld meg jól érezni magad az exed nélkül mással. Én is ezt teszem. Nekem pl. ha eszembe jutott az ex, akkor gyorsan elkezdtem valamit csinálni, hogy tereljem róla a figyelmemet. Vagy nem a szép pillanatokra gondolni, hanem inkább arra, ami negatív volt, és néztem a pozítív oldalát, hogy miért is jobb nekem nélküle. Utolsó voltam. :)
2013. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A.R. ***** válasza:
0%
Hülye vagy ennyire egyszerű a képlet :D
2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!