Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm kb. egy hónapja jár egy angol kurzusra és ott megismerkedett egy sráccal aki nagyon tetszik neki és azóta niden óra után alról áradozik hogy milyen jófej, helyes, okos és hogy mennyit segitett neki a tanulásban stb... . Tegnap volt egy bemutató óra a csoportal amin én is részt vettem és a beszélgetős feladatnál kiderült hogy hasonló az érdekődésünk (Harry Potter fanatizmus, animék, magák iránti szeretet, Agymenők függőség, mmorpg játékok stb...) tehát midketten kockák vagyunk úgyhogy az óra végén rögtön el is hívott randizni. Ami a lényeg hogy éni is megkedveltem a fiút és szivesen összejönnék vele de mivel a legjobb barátnőm bele van zúgva ezért még nem válaszoltam neki.


A kérdéseim pedig:

Ti mit tennétek a helyemben?

Ti hogy reagálnátok a helyzetre a barátnőm helyében?

Ha a barátnőm helyében lennétek engednétek-e hegy randizzak vele és ha igen lenne-e a későbbiekeben belőle sértődés?


U.i: Csak őszintén, nem kell hogy ápolgassátok a lekemet. :)



2013. nov. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben hagynám a srácot és inkább velem jönnék össze
2013. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem kellett volna hagynod kialakulni a vonzalmat...

Másodszor pedig én a helyében haragudnék, nagyon.

A te szempontodból pedig nem tenném, gané dolog lenne a barátnőddel szemben.

2013. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdést a a radizás témakörábe akartam írni de félrekattintottam. (Az érintőképernyő átka)
2013. nov. 26. 15:38
 4/4 A kérdező kommentje:
2# igazad van abban hogy nem kellett volna egednem kialakulni a vonzalmat de anilyen lúzer vagyok ebben a témában észre se vettem hogy tetszem neki amég el nem hívott. :( Különben már az elején otthagytam volna.
2013. nov. 26. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!