Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés! Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Hogy mondjam meg a hógomnak, hogy összejöttem az exével, sőt, miattam dobta? :S

Figyelt kérdés

Akinek problémája van a homoszexualitással, az légyszi nyomja meg a vissza gombot, mindketten jobban járunk! Köszi!


Lehet kicsit hosszú lesz, próbálom rövidre fogni.

18 éves meleg srác vagyok, a húgom (16) összejött egy sráccal (18), rendesen bele is zúgott. Egyébként már akkor tudtam, hogy a srác biszex, mert láttam régebben egy ilyen jellegű internetes ismerkedős oldalon, de nem szóltam senkinek semmit erről, mert minek? Közben amúgy nekem is megtetszett a srác, meg össze is haverkodtunk, meg éreztem én, hogy több van ebben haverságnál, de nyilván nem nyomultam, mert nem. Aztán pár hete buliból hazajöttek, húgom gyorsan bealudt, mi meg még fennmaradtunk dumálni meg sörözni a sráccal, és hát megtörtént aminek meg kell :P Másnap elővettem, hogy beszéljünk, mondtam neki, hogy nekem rohadtul bejön, meg szimpi is, de ez így nekem nem oké, nem akarok senki titkosilonkája lenni, pláne nem a húgom barátjáé... erre csak annyit mondott, hogy ő akkor volt először fiúval (ezt én is akkor tudtam meg), és nyilván érdekli a dolog, meg ilyesmi, csak nem tudja még, hogy mit akar, mert ez bonyolult. Pár nappal később egyébként szakított a húgommal valami mondvacsinált indokkal, állítólag nem miattam, hanem azért, mert rájött, hogy nem szereti, de hát nyilván volt szerepem benne. Utána mi elég sokszor találkoztunk, kicsit asszem bele is estem, és végül múlt hétvégén jutott el odáig, hogy jó, letisztázta magában a dolgokat, engem akar, úgyogy most együtt vagyunk. A probléma az, hogy hogyan mondjam ezt meg a húgomnak? Azt tudja, hogy meleg vagyok, meg elég jó egyébként a kapcsolatunk, de a srácról nem tud semmit. Azt is tudja, hogy mi haverok maradtunk a szakítás után, emiatt kapom is tőle mindig az oltást, hogy minek haverkodok egy ilyen szeméttel... hát még ha tudná :/ Az a baj, hogy kicsit padlón van még mindig a srác miatt, mert ő tényleg szerette... szerintetek hogy mondjam el ezt neki? Ti meg tudnátok bocsátani egy ilyet a testvéreteknek? Meg ha belegondolok, végül is én nem csináltam semmit... csak hát nyilván szarul esne neki. Viszont úgy érzem, hogy joga lenne tudni, mi történt igazából. Meg hát ha ez meg lenne beszélve, akkor nekünk sem kellene kommandózni, hogy mikor nincs itthon a tesóm xD Csak mégis hogy?



2013. nov. 26. 15:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

A melegség nem probléma, a gerinctelenség annál inkább...

Most komolyan a testvéred párjával muszáj kufircolnod?! Ha ezt megtudnám, soha többet nem állnék veled szóba.

2013. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Sosem szúrnám így hátha a saját testvéremet.
2013. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Hátba*
2013. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jó de igazából én nem csináltam semmit, sőt, még én álltam oda, hogy nekem ez így nem oké, és döntse el, hogy mit akar! Aztán végül is hogy végül engem akart... hát na xD
2013. nov. 26. 15:55
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas vagy.. én már akkor megfenyíteném a csávót ha megbántotta a húgomat, nem még én is hátba szúrom pluszba..
2013. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem csináltál semmit? Akkor aki lefeküdt a húgod barátjával mikor még jártak, az nem te voltál?

Szégyellném, hogy a testvérem vagy....

2013. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Tök mindegy milyen neműek vagytok, ez akkor is patkányság, bármivel magyarázod. Ha nem tartod magad csótánynak, akkor nem jössz össze a fickóval és kész.


Ennyire nem lehet fontos egy vadidegen, minden bizonnyal nem életre szóló kapcsolat, mint a saját testvéred.


Nem vagyunk állatok, tessék uralkodni magadon.


Szánalmas...

2013. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Jó lefeküdtem vele 1x ennyi max ennyit hibáztam... sztem itt max a srác volt nem teljesen korrekt, de hát ő meg szerintem maga se tudta, mit akar, szal igazából senki sem hibás csak ez egy hülye szitu és kész.

De most mindegy nem ez a kérdésem, hanem hogy hogy mondjam el ezt úgy, hogy ne legyen belőle sértődés mert azt nem szeretném!

2013. nov. 26. 16:13
 9/32 A kérdező kommentje:
Vagy egyelőre inkább ne mondjak neki semmit?
2013. nov. 26. 16:19
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd el neki, fáj neki ez így is eléggé.
2013. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!