Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozik, vagy flörtöl?

Figyelt kérdés
Egyszer: közelembe jön, megsímit, mosolyog, a saját maga által kreált becenevemen szólít. Máskor: figyelmetlen, elkerül, rideg. Ezek váltják egymást. Ha nem vagyok ott, kérdezi hol járok, ha ott vagyok van hogy meg sem lát. Ha kettesbe kerülünk nem tudunk beszélgetni, olyan mint aki menekül, siet, ideges. Társaságban viszont más. Ami másoknak is feltűnt a csapatban, és baráti körben, hogy velem csinálja csak ezt. Volt akik félre is értették a "gesztusait". Láttam már ilyen jellegű kérdéseket, de egyiknél sem voltak igazán konkrétak a válaszok.

2013. nov. 26. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarban van, ha társaságban vagytok.
2013. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azzal vagyok ilyen akikkel tudom, hogy nem szabad kezdenem, vagy nem akarok de érzem, hogy ő máshogy gondolja, viszont nem akarom átbaszni.
2013. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát kedves 2-es válaszadó, arra gondolsz hogy nem szabad kezdened a lánnyal, de ha nem lennének zavaró tényezők, amik visszatartanak, akkor szíved szerinte megtennéd? ( nálem ez lehetséges, ugyanis tudja nagyon jól, hogy nem ajánlott hozzám közelednie). A második opciót én nem tudom elképzelni a mi esetünkben, hiszen annyira közel nem állunk egymáshoz, és éppen ez az, hogy semmit nem mutatok felé különösebben, mert nincs mit, nem ismerem igazán! Addig meg csak közömbös tudok maradni, alapvető érdeklődéssel...
2013. nov. 26. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne az a pár zavaró tényező akkor igen. Ilyenekre gondolok, hogy van barátja akit ismerek, valamelyik barátomnak bejön vagy már az exe, vagy együtt vannak. Ha ezek közül valamelyik opció teljesül akármennyire is egymásnak lennénk teremtve, sosem kezdenék vele kapcsolatot, vagy csak sokkal később(soha ne mondd, hogy soha).

Nálam ez azért fura helyzet, mert általában nagyon jól elvagyok a lányokkal, túl jól is néha, sok barátom féltékenykedett már rám, mert túl jól kijöttem a barátnőjükkel, ezért az ilyen esetekben a félreértést is próbálom kerülni.

Hozzád miért nem ajánlott közelednie?

A második verzió az is lehet, hogy csak beképzelte magának a dolgot.

2013. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valóban érdekes, értékes választ. Tudod elég nehéz női fejjel az ilyen szituációt megérteni, főleg hogy eddig az olyan férfiak keresték a társaságom, akik nyíltan megmondták hogy mit s hogyan gondolnak, nem játszottak játszmákat. Külön jól esik, hogy ismeretlenül is így reagáltál erre a kérdésre, úgy, hogy én női buksival is felfoghassam. :) Nálam a felsorolt opciók közül az az aktuális, hogy van párom, már elég régóta. Tudom felmerül benned a kérdés, hogy akkor miért foglalkoztat ez az egész, miért érdekel. Hogy őszinte legyek, számomra ez a szituáció kellemetlen, hiszen volt aki ezt a lépkedését félreértette, én pedig mivel semmi különösebb kapcsolat nincs a futó beszélgetéseken kívül közöttünk, nem tudom hová tenni. Nem tudom hogyan viszonyuljak, amitől ne bátorodjon fel, de ne is legyek bunkó. Egyszerűen tudom hogy rá kellene hagyni, de zavar. Szeretem az emberi kapcsolataim, ismeretségeim stb, a helyükön tudni... :)
2013. nov. 26. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Akkor feltételezve, hogy többet akar, valószínű a barátod hátráltatja, vagy csak egyszerűen fél.

Add a tudtára, hogy van párod és, hogy csak is vele akarsz lenni. Úgy nem sérted meg és nem leszel bunkó, bár egy ilyen dolog tisztázásban nem hiszem, hogy bunkóság lenne, de ha például úgy jelzed neki, hogy egyszer-kétszer felhozod témába a barátod, mennyire hiányzik, szereted, jól érzed magad vele, felfogja majd, hogy felesleges még csak álmodni is rólad. Az is megeshet, hogy így szerzel egy nagyon jó fiú barátot ;)

2013. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remek. :) Megpróbálkozom ezzel. Mint magánember figyelemre méltó, és szimpatikus,de azt tudom, hogy ha nem lenne párom, vele akkor sem kezdenék. Barátként viszont el tudom képzelni, vannak dolgok amikben hasonlóan gondolkodunk, csak hát részemről ez a feszültség meg van, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Nem tudom mennyi idős lehetsz, de szemmel láthatóan azon kevesek közé tartozol a férfiak között, akik belegondolnak a dolgok hátterébe, átérzik azt. Látszik hogy érett gondolkodásmóddal rendelkezel, aki mások érzéseit is figyelembe veszi. Örülök hogy beszélhettünk, még ha csak így is, és minden segítséget köszönök! :)
2013. nov. 27. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem segíthettem ;)

A véleményed pedig köszönöm, jól esik. :) Ja és 21 éves vagyok, ha már az is szóba került.

2013. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Meglátom hogy mi lesz az eredménye, de úgy érzem vesztenivalóm ezzel nincs. :) 21? Ezzel megleptél, tudod sokkal többnek gondoltalak így a felfogásmódod alapján. Örülök hogy a fiatalok között is van még érző emberpalánta, aki meri is vállalni ezt a tulajdonságát. Na ezt most úgy írtam mintha lennék 70, valójában csak 24... :D
2013. nov. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!