Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy első látásra szerelembe estetek de miután alaposabban megismertétek egymást mégse működött?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2013. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen,nem derült ki ilyen!
2013. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom kiegészítésre szorul a dolog :) Szóval megvolt a vibráció köztetek első látásra és túl gyorsan történt minden.Miután jobban megismertétek egymást kiderült,hogy mégsem ő az igazi.
2013. nov. 26. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,de utólag rájöttem,hogy az ilyesmi inkább csak kezdeti hirtelen fellángolás,ezért is csalódik az ember utána.
2013. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy fellángolás, vagy rajongás. Meglátunk valakit, aki valamivel azonnal megfog. Vagy nagyon jól néz ki, vagy a viselkedése, a stílusa ejt rabul teljesen és azt mondjuk: szerelem első látásra. Persze ez nem teljesen fedi a valóságot, mert hogy szerethetnénk bárkit is, akit egyáltalán nem is ismerünk, csak az első benyomás az, ami nagy hatással van ránk, elképzelünk róla valamit, aztán ez az elképzelés vagy beigazolódik, vagy nem.

Egyszer, nagyon fiatal koromban volt már ilyen, de én ezt semmiképpen nem nevezném szerelemnek.

2013. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Pontosan ahogy az előző írta! Két hónap után szakitott velem a srác mert "kiszeretett" belőlem. Mondtam neki, hogy ez sosem volt szerelem, ilyen rövid idő alatt meg sem ismert. Múló fellángolás volt, egy kép amit magának elképzelt aztán valamiért összetörtem a tévképzetét úgyhogy eddig tartott. :)
2013. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

volt.

de csak laza kapcsolat lett belőle, mert normális párkapcsolatra párként alkalmatlanok voltunk

de jóban vagyunk ma is és nagyon szeretjük egymást, mint embert.

Néha nehéz ezen a vibráción túljutni, de nem bonyolítjuk inkább ilyen téren egymással az életünket :)

2013. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl az első momentumban tudtam, hogy totálisan elvesztem, amikor először találkoztunk. Nem az első órában, az első pillanatban, pedig sosem hittem a 'szerelem első látásra' tézisben. Mégse működött. 5 éve vagyunk egymás életének részesei, sosem tudnék érdektelen vagy közömbös lenni az irányába, mégsem működik valahogy. Szóval szerintem létezik ilyen.
2013. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!